Wczoraj i Jutro

Widnokrąg
Dla przedszkolaków ilustracje
opowieści dla młodszych dzieci
Dla przedszkolaków ilustracje

Dziś właśnie weszło do warsztatu zegarmistrza, gdy jego oczom ukazał się widok bardzo niezwykły. Wczoraj kłóciło się z Jutro o to, które z nich jest ważniejsze. Nic nie wskazywało na to, by spór miał się szybko skończyć. W końcu, jakby nie było, każda ze stron miała swoje racje! Wczoraj zapierało się, że to ono jest ważniejsze, bo przecież wszyscy uwielbiają wracać myślami...

Dodaj cytat z książki Wczoraj i Jutro