Zarabiaj więcej pieniędzy

samorozwój nawyki jak zostać milionerem rozwój finanse
Make more money
biznes, finanse
samorozwój nawyki jak zostać milionerem rozwój finanse

W sumie to bardziej broszurka niż książka. Przeczytałem ją w 1,5 h. Generalnie spoko, ale nic odkrywczego. Jeśli ktoś już trochę czytał inne książki Briana Tracy albo pozycje dotyczące zarządzania czasem i sposobów na zarabianie pieniędzy, to niczego odkrywczego tu nie znajdzie.

Wspaniała pozycja którą powinien przeczytać każdy. W ciekawy sposób zebrane nawyki i zasady ktore mogą. być niezwykle pomocne dla wielu osób. Przyda się do praktycznego wykorzystania zarówno w życiu osobisty jak również w pracy. Książka zawiera wiele cennych cytatów, pozwalających poznać myśli i techniki innych osób, które pozwoliły im osiągnąć sukces.

Właśnie skończyłem czytać. Byłem ciekaw co jeszcze może Tracy wydać, by się nie powtarzać. Choć wiele kwestii poruszanych w tej książce jest mi znanych i praktykowanych, uważam, że jest to świetne streszczenie i spis najważniejszych cech dobrego przedsiębiorcy. Książka ma nieco ponad 100 stron, jest pisana wielkimi literami i ma pełno akapitów. Spokojnie można przeczytać ją...

Dzięki tej książce dowiesz się, jak:

osobowość może ułatwić albo utrudnić zdobycie majątku
wypracować nawyki milionerów
przestawić się na myślenie typowe dla bogatych ludzi
wdrożyć 7 nawyków powodzenia w biznesie
wdrożyć 7 nawyków przynoszących sukces osobisty

Chcesz poznać cechy ludzi sukcesu, milionerów którzy od zera doszli do milionów? Tak książka jest dla ciebie!
Ja wyciągnąłem z niej jedną ważną lekcję a mianowicie, pytanie: "Jaka zdolność podwoi mi dochód?", ja znam odpowiedź a raczej parę punktów, które sukcesywnie będę realizował!
W skrócie, dlaczego bogaci są bogaci i jakie mają cechy osobowości jakie mają cele i co...

• Biznes
  • W Polsce
  • Będę wracać
  • Audiobook
  • Finanse
  • Brian Tracy
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Zarabiaj więcej pieniędzy