Karp ludojad

Saga Egmont
karp staw sensacja fantastyka
kryminał, sensacja, thriller
karp staw sensacja fantastyka

Dałbym nawet 10 gwiazdek gdyby to opowiadanie wymyśliła moja 5-cio letnia córka a nie dorosły mężczyzna. Głupszej rzeczy dawno nie czytałem. Czy autor widział kiedyś karpia? Jak byłem mały to wkładałem karpiowi palce do pyska i nigdy nie napotkałem tam zębów. Żeby choć trochę to opowiadanie miało sens w stawie powinny być szczupaki albo chociaż sandacze a nie karpie.

• 2021

Dodaj cytat z książki Karp ludojad