Halny

Okładka książki Halny Remigiusz Mróz
Okładka książki Halny
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Forst (tom 6) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Forst (tom 6)
Mroczna strona
Filia
2020-10-28
2020-10-28
9788381952972
literatura polska kryminał sensacja thriller Remigiusz Mróz Wiktor Forst 6 tom

Bardzo fajna historia. Początkowo brałam się że czeka mnie ciężka przeprawa przez nią, bo ile można ciągnąć jedną historię? Jednak nic bardziej mylnego. Historia jest wciągająca, trzymająca w napięciu do końca. Zdecydowanie polecam!

Seria z komisarzem Forstem doprowadza mnie do skrajnych emocji... bo to co wydaje się już w zasięgu ręki, nagle znika i rozpryskuje się jak bańka. Po tomie "Zerwa" stwierdziłam, że już koniec mojej przygody z komisarzem... ale sięgnęłam i to chyba moja ulubiona z forstowych przygód.

Kolejny tom z Forstem zakończony.Swietna powieść i szybko się czyta.Polecam!!!

Kolejny tom z Forstem zakończony.Swietna powieść i szybko się czyta.Polecam!!!

Dwie pierwsze ksiazki serii nie zachwyciły, ale warto było zostać w tej podróży. Najlepsza z serii jak do tej pory.🙂

Oj, mocno powiało niespodziewanymi zwrotami akcji, uczuciowymi rozterkami bohaterów.A do tego wszystko rozgrywa się w moich stronach .Tym razem 10 dla autora .

Jak każda książka wciąga. Polecam

Jak każda książka wciąga. Polecam

Dobra, w miarę angażująca rozrywka
i odmóżdżacz.
Takie są właśnie książki Mroza. Nie ma sensu, sięgając po jego książki, spodziewać się nich jakiejś wybitnej literatury.
Słuchając "Halnego", w świetnej - jak zawsze zresztą - interpretacji Krzysztofa Gosztyły - w kilku momentach miałam wręcz ubaw z wytworu wyobraźni autora.
Podsumowując, niewiele zaskoczeń (w końcu wiadomo było, że prędzej czy później dzielny komisarz dorwie Eliasza...),kilka niezłych, trzymających w napięciu momentów.
Siódemka, za kilka godzin rozrywki, dla zabicia czasu w podróżach, przy zmywaniu i innych sprawunkach okołodomowych 🤷

Dobra, w miarę angażująca rozrywka
i odmóżdżacz.
Podsumowując, niewiele zaskoczeń (w końcu...

Ostatni "odcinek" z udziałem Wiktora Forsta i Dominiki Wadryś-Hansen naprawdę mnie wciągnął. Wartka akcja, wiele znaków zapytania i niezwykły instynkt Forsta. To wszystko wplecione w jakże znajome szczyty tatrzańskich skał, gdzie każdy trup ma znaczenie. Sterowanie morderstwami zza krat więziennej celi mogłoby się wydawać niewykonalne. Nie dla Iwo Eliasza. Bestia z Giewontu wraca na scenę i jak się okazuje ma bardzo ambitne plany. Kto znajdzie się na celowniku Gjorda, jakie znaczenie mają symbole religijne i dlaczego Wiktor Forst wyjechał z Krakowa bez pożegnania? Na te i wiele innych pytań odpowie solidny podmuch "Halnego". Ciekawa końcówka i ostatnie sto stron przeleciało w kilka chwil. Zaryzykuję że to najlepsza część z udziałem zakopiańskich wydarzeń i szkoda że zarazem ostatnia. Oby nie Panie Remigiuszu!

Chyba polubiłem komisarza Forsta, ponieważ każda następna część jego śledczych „przygód” w górach podoba mi się coraz bardziej. Nie znaczy to, że każdy lubi tego typu klimaty, ale właśnie o to chodzi, że każdy z nas jest inny i każdemu podobać się może coś innego :-)

To moja pierwsza książka tego autora i mimo że byłam bardzo negatywnie nastawiona, to się bardzo pozytywnie zaskoczyłam. Bardzo mnie wciągnęła i z chęcią sięgnę po inne części z tej serii.