Córka fałszerza tom II

Okładka książki Córka fałszerza tom II
Joanna Jax Wydawnictwo: Videograf Seria: Córka fałszerza literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

więcej Więcej

Tom I powieść historyczna
Tom II literatura obyczajowa, romans
Tom III powieść historyczna
Więc co to ma być ? Przeczytałam więc spieszą sprostować, z pewnością nie jest to powieść historyczna. Niestety.
Po tytule i opisie obiecywałam sobie o wiele więcej. Zderzyłam się z tanim romansem. To może rozczarować :(

Jak to u p. Jax.

Niestety druga część to tylko rozciągnięte flaki. Męczyłam kilka tygodni, a ponieważ jestem zawzięta i nie rezygnuję, to zniechęciłam się do czytania w ogóle.
Trzeci tom przeczytam aby zakończyć serię.

ZASTANAWIAM SIE JAK JEDNA AUTORKA MOZE PISAĆ TAK NIERÓWNO?
W porównaniu z inny mi cyklami np Zanim nadejdzie jutro czy Zemsta i przebaczenie, ten cykl jest naprawdę słaby. Taki trochę w stylu harleqina. Szkoda czasu na czytanie. Przeczytałam dwa tomy ze wzgledu na szacunek dla poprzednich książek, ale trzeciego już nie dam rady.

1996

Na półkach: , , , , , ,

Książka bardzo dobra i powiem więcej lepsza niż pierwsza część. Akcja się rozkręca, dużo się dzieje, bohaterowie się rozwijają i zmieniają.

Kolejny tom trylogii tak samo dobry jak pierwszy. Akcja nabiera tempa, może trochę wątek z fałszowaniem obrazów jest mało wiarygodny, ale przecież to nie reportaż. Natomiast informacje z zakresu technik malarskich bardzo ciekawe.
Nie zabraknie namiętnej miłości.
Polecam 😀

Pani Joanna jest mistrzynią w kreowaniu postaci. I za to ja uwielbiam... ❤️

Kontynuacja losów bohaterów z części pierwszej.
Właściwie 3 tomy trzeba rozpatrywać jako jedną książkę. Rozbicie na części ma chyba jedynie ekonomiczne uzasadnienie

Główna bohaterka powieści, Judith tym razem już nie Kellerman, a Ebeling w kolejnej części opowieści o „Córce fałszerza” coraz bardziej wikła się w intrygi związane z fałszowaniem słynnych dzieł sztuki. Wpada przez to w coraz większe kłopoty. Nienawiść do Żydów w III Rzeszy z każdym kolejnym dniem narasta. Rozpoczynają się różnego rodzaju represje. Bohaterami rządzą silne...

Akcja dobra mi się podoba.Co raz bardziej wchodzimy w mrok Trzeciej Rzeszy.

• 2021
  • 2020