Janusz Muzyczyszyn Wydawnictwo: Janusz Muzyczyszyn poezja
Poezja erotyki poezja liryczna
poezja
Poezja erotyki poezja liryczna

Czytujecie poezję?

Ja polubiłam ją w liceum, a teraz dzięki Januszowi Muzyczyszynowi miałam okazję zagłębić się w tomik jego wierszy.

"Pamiętam cię jutro" to kolejny wydany przez autora zbiór jego wierszy i zarazem kontynuacja poprzedniego "Myśli słodkie, gorzkie". Twórca jest zarówno poetą jak i prozaikiem. W swoim dorobku pisarskim może pochwalić się także dwiema...

"Pamiętam Cię jutro" to już trzeci tom poezji Pana Janusza. Sam autor pisze, że jego poezja krąży wokół uczuć, jakie łącza kobietę i mężczyznę.
W utworach pięknie opisana jest cała paleta uczuć, począwszy od miłości, poprzez pragnienie, pożądanie a także odrzucenie czy tęsknotę. Podmiot, wie, że to co minęło już nie wróci. W tomiku nie brakuje tez wierszy, w których...

• Przeczytane 2020
  • Cudowne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pamiętam cię jutro