Kup teraz - 19 ofert w cenie od 13.50 zł do 27.00 zł

Sensus
How to Use the Power of Prayer
poradniki
Katarzyna Rojek

Sekret tkwi w prostocie. :) Pamiętam jak czytałam pierwszą książkę tego autora - Potęgę Podświadomości, której techniki wprowadzone przeze mnie w życie już podczas lektury książki w bardzo krótkim czasie odmieniły całe moje życie. Autor nie przesadzał o tym, co pisał. Bardzo się dziwiłam jak to jest możliwe, że istnieje taka książka a tak wielu ludzi jest tak bardzo...

czytałeś potęgę podświadomości tu masz to samo tylko bardziej rozbudowany sposób z Boskim wpływem na twoje życie. w zasadzie nic nowego poza paroma nowymi anegdotami.

Lubię temat modlitwy, myślę że ten stan fajnie wewnętrznie ustawia człowieka i na początku powiedzmy do połowy podobała mi się ta książka ale potem szczególnie ostatnie rozdziały „ Jak modlić się przy użyciu kart”, lub „Napisz nowe imię w księdze życia” nie za bardzo, mówiąc szczerze, przekartkowałem je. Jeżeli ktoś lubi takie tematy to myślę że można przeczytać.

I kolejna część od Joseph Murphy, którą chcę się z Wami podzielić. Na pewno nie dla każdego. Nie każdy wierzy w modlitwę. Nie każdemu książka się przyda. Jednak w trudnym momencie lepiej zafokusować się na to "że się da". Dla mnie bardzo fajnie wyjaśniona potęga naszych myśli, afirmacji i podświadomości. Uzupełnienie poprzednich części, jednak tutaj jest mocniejsze...

• AUDIOBOOK - Empik GO
  • Joseph Murphy