Jak zostać szachistą XXI wieku? Kompendium wiedzy dla początkujących

Okładka książki Jak zostać szachistą XXI wieku? Kompendium wiedzy dla początkujących
Aleksander Radomski Wydawnictwo: Szachowy Mentor poradniki
poradniki
Szachowy Mentor
2020-04-10
2020-04-10
szachy królewska gra nauka poradnik rozwój osobisty edukacja

bardzo słaba, praktycznie kopiuj wklej tego co jest w Internecie. pieniadze w błoto

rasista na streamach nie polecam

rasista na streamach nie polecam

dostałem jako prezent - oprócz strony z pozdrowieniami imiennymi nie ma tam nic wartego uwagi... najgorszy prezent, nie polecam

Słaba książka wszystko zerżnięte z innych książek nie polecam

Słaba książka wszystko zerżnięte z innych książek nie polecam

Książka dogłębnie nauczyła mnie podstaw szachów. Wskoczyłem na wyższy level szachów na który kiedyś mogłem pomarzyć. Jak na książkę jestem bardzo zadowolony.

Według mnie początkującego bardzo dobra książka, która ma wiele motywów taktycznych, dzięki którym przed ważną grą mogę sobie powtórzyć motywy taktyczne. Analizy bardzo dogłębnie, dobrze przeanalizowane. Dzięki tej książce o wiele lepiej gram w szachy, niż przed jej zakupem. Gorąco polecam

Ksiązka nie dopracowana znajduje się w niej dużo błędów jako gracz 1 kategori wiem że książka jest nie dopracowana Pozdrawiam Janusz

Bardzo arogancki oraz nachalny sprzedawca, który wciska tę książkę dosłownie siłą. Każde słowo krytyki autor odbiera jako hejt, co można zauważyć po komentarzu Pana Marka. Generalnie z autora śmieje się już cały internet oraz całe środowisko, a autor nadal nie widzi w sobie żadnego problemu. Nie polecam ani jego, ani jego książki. Jeszcze argumenty typu że ludzie go nie lubią bo bierze mniej pieniędzy i psuje rynek.... Jest wielu dobrych trenerów którzy za swoje usługi biorą poniżej 30 zł i to nie jest powód dlaczego ludzie szanownego Pana autora nie lubią. Autor, któremu zostało zablokowane konto na stronach za oszustwa... Radziłbym się trochę wyluzować i czasem się uśmiechnąć to może ludzie inaczej do Pana podejdą. Bardzo zadufana w sobie osoba oraz oderwana od rzeczywistości. Nie pozdrawiam Hejter

Super książka! Duzo sie z niej nauczylem i jest łatwa w czytaniu. Co wazne, mozna z autorem ksiazki porozmawiac i nawet zagrac 🙂 Dla mnie czyli poczatkujacego szachisty w sam raz!

Wszystkich zainteresowanych nabyciem pozycji mojego autorstwa, pragnę poinformować, iż istnieją hejterzy mojej osoby, gdyż swoimi skromnymi stawkami za lekcje szachów, według niektórych psuję rynek szachowy, przez co wielu uczniów woli korzystać z zajęć u mnie, aniżeli u trenerów, żądających stawek od 50 do nawet 200 zł za godzinę. Takim przykładem jest Pan Marek z komentarza poniżej, który wylał wiadro pomyj, które są przez niego wymyślone. Swojej książki nie sprzedałem żadnemu trenerowi szachowemu, książka omawia wszystkie zagadnienia niezbędne do nauki gry, a metody w niej przedstawiane m.in. dotyczące analizy własnych partii to rady od arcymistrzów ze światowej czołówki. Sugeruje wszystkim słuchania recenzji od wykwalifikowanych zawodników takich jak m.in. mistrza międzynarodowego Stanisława Zawadzkiego czy mistrza FIDE Jerzego Konikowskiego, a nie anonimowych Marków z internetu. Pozdrawiam. :)

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Aleksander Radomski Jak zostać szachistą XXI wieku? Kompendium wiedzy dla początkujących Zobacz więcej