Znienawidzony obiekt miłości. Psychoanalityczne studia nad depresją.

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2019-01-01
Ewa Wojciechowska, Danuta Golec, Jarosław Groth, Anna Czownicka, Lech Kalita
psychoanaliza relacja z obiektem psychologia depresja

Książka w skondensowany i bardzo wszechstronny sposób ujmuje struktury depresji - jej przyczyny i mechanizmy (jak to na psychoanalizę przystało;). Opisy różnorodnych przypadków sesji terapeutycznych oraz odwołania do literatury (np. "Raju utraconego") nadają jej dodatkowej wartości.
Jeżeli ktoś nie jest obeznany (chociaż trochę) z podstawowymi terminami teorii relacji z...

Starannie dobrany zbiór tekstów o różnych aspektach żałoby i melancholii.

• 2020
  • Terapia