Okładka książki Archangel's Blade Nalini Singh
Okładka książki Archangel's Blade
Nalini Singh Wydawnictwo: Orion Publishing Co Cykl: Guild Hunter (tom 4) fantasy, science fiction
Guild Hunter (tom 4)
Orion Publishing Co
2011-09-08
2011-09-08
Archangel's Blade

Ten tom skupia się na historii Dimitra, Drugiego Raphaela i kolejnej łowczyni Gildii. Oboje są po przejściach. Oboje byli torturowani i psychicznie złamani. Honor nie może poradzić sobie z tym, co przeszła. Za to przeszłość Dimitra stworzyła z niego bezwzględnego potwora. A jednak zaiskrzyło. I to jak...
Książka nie jest ambitna i skupia się przede wszystkim na relacjach między łowczynią a wampirem. Oczywiście w tle mamy znane już postacie z Gildii i Wieży. Ale mimo wszystko nie nudziłam się. Zwłaszcza, że Dimitri jest dla mnie ciekawszą postacią niż Raphael. Przynajmniej odstresowałam się.

Książka nie jest ambitna i skupia się przede wszystkim na...

Przyjemnie się czyta, historia ciekawa zwłaszcza, że poświęcona historii mrocznego i tajemniczego Dmitriego, który super drażnił się z Eleną.
Dobrze było też, odpocząć od niej i archanioła ;)

Dobrze było też, odpocząć od niej i archanioła ;)

Bardzo piekna ksiazka i bardzo wzruszajaca.
Przeczytalam ten tom z prawdziwa przyjemnoscia
i wcale mi nie brakowalo Eleny i Raphaella bo za bardzo
wciagnela mnie historia Honor i Dimitriego, aby myslec o kims innym.
Wspaniala ksiazka i sliczne zakonczenie.
Mysle, ze jak do tej pory to najlepsza czesc serii.

Bardzo piekna ksiazka i bardzo wzruszajaca.
Przeczytalam ten tom z prawdziwa przyjemnoscia
i wcale mi nie brakowalo Eleny i Raphaella bo za bardzo
wciagnela mnie historia Honor i Dimitriego, aby myslec o kims innym.
Wspaniala ksiazka i sliczne zakonczenie.
Mysle, ze jak do tej pory to najlepsza czesc serii.

Dużo lepsza od poprzednich części, ale nadal uboga jesli chodzi o świat aniołów, wampirów w porównaniu do serii PSI.

Trochę się obawiałam łez bo już kiedyś czytałam ale tym razem, chociaż było mi smutno to na szczęście oczy tylko mi się lekko zaszkliły. Świetna część, jak na razie numer jeden tej serii, chociaż druga część też mi się podobała, aczkolwiek Dimitri wygrywa. Już zacieram rączki na kolejne części :)

Nigdy nie byłam fanką Dimitriego i brakowało mi Eleny i Raphaela jako głównych bohaterów, ale z przyjemnością przeczytałam historię miłości wampira i Honor.

Brak przekonującego wyjaśnienia w jaki sposób pewna bohaterka wróciła z zaświatów z pamięcią przeszłości sprawia, że ta część dostaje ode mnie 5 gwiazdek.

P.S. Jeśli to była jedynie siła miłości...bardzo oryginalnie??!!

P.S. Jeśli to była jedynie siła miłości...bardzo oryginalnie??!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Z przyjemnością powróciłam do świata Łowców Gildii, świata rządzonego przez wszechpotężne Archanioły. Bohaterem tego tomu jest jednak tysiącletni wampir Dmitri. Silny, potężny i nieugięty wampir po przejściach i fascynująca go, pokiereszowana psychicznie, łowczyni Gildii - Honor. Co ich połączy? Zemsta? Dlaczego ona zna go i rozumie tak dobrze, mimo braku wcześniejszych kontaktów? Jak zawsze przeczytałam z zainteresowaniem, tym większym, że zawsze intrygował mnie Dmitri.

4 tam łówcóów gulidi. wydarzenia toczą się dalej, jednak opowiadane są z perspektywy Dimitriego i łowczyni, kolejnej, która ma pomóc w odszyfrowaniu tajemniczych tatuaży. Dimitri jest przyjacielem Rafaela i jednym z najstarszych wampirów. życie bohaterów toczy się dalej, ale mamy również retrospekcje życia Dimitriego, w końcu jednak i on odnajduje swoją małżonkę.

Czytałam kiedyś romans tej autorki zupełnie zwyczajny bez paranormalnych postaci i przyznaję ,ze nie zachwycił mnie. Natomiast seria o Łowcach Gildii , to seria do której wracam czasem z przyjemnością.
Już to pisałam ,że Nalini potrafi wytworzyć właściwy klimat powieści.
Ostrze Archanioła to kolejny tom serii Łowcy Gildii .Bohaterem, tym razem nie jest Archanioł ,tylko wampir Dimitri dowódca elitarnej siódemki Raphaela.
Sporo tu seksu , ale jak dla mnie -smacznie ,podane z wdziękiem . Wspomnienia Dimitriego z jego ludzkiego życia układają się w obraz miłości dominującego kochanka do umiłowanej uległej żony.
Romans współcześnie rozgrywa się między tym samym wampirem , a Honor na podobnych zasadach.
Czy ma to coś wspólnego? Trzeba zajrzeć do książki !

Już to pisałam ,że Nalini potrafi wytworzyć właściwy klimat powieści.

• Paranormal romance
  • Ebooki