O języku łacińskim. Tom I: ks. V-VII

Okładka książki O języku łacińskim. Tom I: ks. V-VII
Marek Terencjusz Warron Wydawnictwo: Historia Iagellonica Seria: Źródła Historyczne językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Źródła Historyczne
De lingua Latina
Historia Iagellonica
2019-05-01
2019-05-01
Bartosz Jan Kołoczek
Starożytność Rzym i świat rzymski Republika rzymska Język łaciński Warron Marek Terencjusz Warron Językoznawstwo Językoznawstwo starożytne Etymologia Historia języka łacińskiego