Okładka książki O języku łacińskim. Tom II. Ks. VIII-X. Fragmenty pozostałych ksiąg i innych dzieł gramatycznych
Marek Terencjusz Warron Wydawnictwo: Historia Iagellonica Seria: Źródła Historyczne językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Źródła Historyczne
De lingua Latina
Historia Iagellonica
2021-01-01
2021-01-01
Bartosz Jan Kołoczek
Starożytność Rzym i świat rzymski Republika rzymska Język łaciński Warron Marek Terencjusz Warron Językoznawstwo Językoznawstwo starożytne Etymologia Historia języka łacińskiego
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę