Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii.

Okładka książki Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii. Maria Miduch
Okładka książki Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii.
Maria Miduch Wydawnictwo: WAM religia
religia
WAM
2019-03-19
2019-03-19

Okładka książki Mamy głos. Świeccy, Kościół, kryzys. Dawid Gospodarek, Marcin Kędzierski, Ewa Kiedio, Tomasz Krzyżak, Maria Miduch, Zuzanna Radzik, Tomasz P. Terlikowski, Marta Titaniec, Marcin Zieliński, Piotr Żyłka, praca zbiorowa
Mamy głos. Świ... Dawid Gospodarek, M...
Okładka książki Boskie świętowanie Maria Miduch, Szymon Żyśko
Boskie świętow... Maria Miduch, Szymo...

Niestety, jak zwykle u tej autorki, książka bardzo rozwlekla, z wieloma powtórzeniami mało wnoszacymi coś nowego. Oczywiście, jak w każdym tekście, można znaleźć co ileś stron jakieś zdanie, które porusza, współbrzmi z moimi doświadczeniami, uczy czegoś nowego. Ale jest tego zbyt mało jak na konieczność przeczytania masy dość mało inspirującego tekstu.

1984

Wspaniała szkoła modlitwy, nie warsztaty techniczne, ale szkoła budowania relacji z Bogiem. Dla każdego i na każdym etapie zażyłości z Panem.

Bardzo wartościowa. Dla tych co chcą pogłębić swoją relację z Bogiem i dla tych co mają problem z modlitwą. Przyjazny język, ciekawe rozważania..

Maria Miduch jak zawsze trzyma niezwykle wysoki poziom. Zadziwia mnie wiedzą teologiczną i biblijną oraz urzeka bardzo osobistym i skromnym podejściem do tematu. "Oddech Boga" to możliwość przyjrzenia się swojej relacji z Najwyższym w świetle relacji z Nim dobrze nam znanych postaci z Biblii. Autorka delikatnie też zachęca i podprowadza do wejścia w bardziej intymną, osobistą relację z Bogiem.

Super,książka z duszą,autorka czuje Ducha Biblii

Super,książka z duszą,autorka czuje Ducha Biblii

• Religijne
  • Religia
  • The shelf

Dodaj cytat z książki Oddech Boga. Modlitwa ludzi Biblii.