Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace. Wydanie rozszerzone

Pascal
poradniki
2019-04-03
kulinaria potrawy dietetyczne poradniki zdrowie wydanie II

Ta książka to poradnik o odżywianiu ekspertki od leczenia chorób nowotworowych i cywilizacyjnych. Skuteczny kilkustopniowy program leczenia i powrotu do odżywiania opartego na naturalnych składnikach. Ciekawe podejście do tematu bardzo szczegółowy opis programu.Ta wiedza do mnie przemawia i zamierzam wypróbować ją na sobie. To wartościowa pozycja w mojej biblioteczce.

Mam mieszane odczucia odnośnie do tej książki. Na początku już chciałam ją odłożyć, czytając o ożywianiu wody czy odnawianiu jej drgań energetycznych specjalnym drogim urządzeniem. Szczytem szuryzmu było pisanie o kasowaniu niewłaściwych informacji zapisanych w wodzie za pomocą lasera. Na szczęście po przebrnięciu przez tę część było już lepiej. Dokładnie opisano szkodliwe...

Rewelacja! Zupełnie zmieniłam podejście do odżywiania dzięki tej książce. Polecam, bo na serio każdy kęs ma znaczenie.

• Poradniki
  • 2018