Drań

kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo WM
2020-01-29
2020-01-29
siły specjalne zabójstwo agent morderca romans miłość

dużo okrutnych scen, ale książka cały czas trzyma w napięciu.

Autorka ma perwersyjne fantazje seksualne co jest aż nie fajne czytając tą książkę. Średnia, na pewno nie wrócę do niej.

Ciekawa, trzymająca w napięciu lektura. Podoba mi się, gdy bohaterowie z innych książek Michalak spotykają się i splatają losy. Niby nie seria ale coś książki łączy.

Jak dla mnie to taki harlequin dla "pensjonarek". Do tego niekonsekwencje, bo jak ktoś kto zna jedno słowo w danym języku bez problemu znajduje ogłoszenie w lokalnej gazecie. Epatowanie przemocą a sceny seksu śmieszne a wręcz żałosne. Mocno to wszystko naciągane.

Historia ciekawa, chociaż opisy brutalności w mojej ocenie zbędne.
Nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że historia autorce się rozjechała.
Zachowanie głównego bohatera w stosunku do czarnego charakteru w końcówce dziwaczna i nieprawdopodobna.
Brak wyjaśnienia i zakończenia wątków pozostawia czytelnika skonsternowanego.

Książka jest super napisana w taki sposób że chce się ja czytać a nie odkładać na pozniej.
To że pamięć zawiodła i główny bohater miał amnezję nie przyćmiło jego uczucia do Weroniki.
Warto przeczytać na poświęcić czas tej lekturze.
Polecam

Hmm mam mieszane uczucia. Niby ciekawie, ale przez długi czas nie mogłam się wkręcić w tę książkę. Za takie świetne zakończenie daje wyższą ocenę. Ogólnie jednak rewelacji nie ma, książka dobra na raz. Sama nie wiem, co mi tutaj wadziło...

Tą książkę czyta się jednym tchem. Wspaniała, przepełniona emocjami. Gdy kończyłam jeden rozdział od razu przechodziłam do drugiego. Jedyne co mnie boli to, to, że chciałabym poznać dalsze losy Wiktora i Weroniki

Dalsze losy Huberta i Danki ze „Ściganego”. O ile tamto dało się czytać o tyle tutaj autorka się nie popisała. Wydumane i nieprawdopodobne do zajścia losy bohaterów, przedstawione niemal skrótowo i w ekspresowym tempie. Książka bardzo krótka jak na zazwyczaj obszerne powieści pani Michalak. Plus, że czyta się błyskawicznie bo język autorki nie jest wydumany i naszpikowany...

Nie wiem dlaczego, ale pierwszą część czytało mi się lepiej. Na plus jest na pewno zakończenie, no nie tego się spodziewałam, ale lubię być zaskakiwana, więc bardzo ok ;) Bohaterowie również potrafili wzbudzić całą paletę emocji. Najsympatyczniejszy dla mnie nauczyciel sztuk walki, co do Wiktora mam mieszane uczucia, Danka i Hubert - czasami denerwowali, czasami wzbudzali...

• 2020
  • 2020