Stella

Johann Wolfgang von Goethe Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Stella. Ein Schauspiel fur Liebende
Wanda Markowska
Wydawnictwo Poznańskie
Stella. Ein Schauspiel fur Liebende
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Wanda Markowska

Fernando najpierw opuścił swoją żonę Cecylię, potem to samo uczynił swojej kochance Stelli. W czasie podróży Cecylia z córką spotykają Stellę i zaprzyjaźniają się z nią. Stella wciąż tęskni do Fernando i nie ma mu za złe, że ją opuścił. Cecylia nie ma za złe Stelli, że była kochanką Fernando. One nie miałyby nic przeciwko, aby żyć w poligamii.

• Literatura niemiecka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Stella

Okładka książki Polska jest mitem. Nowe dramaty Łukasz Pawłowski, Przemysław Pilarski
9,0
Polska jest mi... Łukasz Pawłowski,&n...