Kup teraz - 13 ofert w cenie od 21.15 zł do 33.21 zł

Wydawnictwo Kobiece
The House on Sunset Lake: A breathtaking novel of secrets, mystery and love
literatura obyczajowa, romans
Karolina Bochenek

Do tej pory książki Tasminy Perry czytało mi się przyjemnie, natomiast "Dom nad jeziorem" przemęczyłam. Miałam wrażenie, że to książka o hotelarstwie, rynku nieruchomościami, wielkich przyjęciach dla bogaczy z wątkiem miłośnym w tle, a nie na głównym planie. Odnoszę także wrażenie, że autorka w ogóle pominęła moment budowania się relacji między głównymi bohaterami,...

Historia pierwszej wielkiej i jedynej miłości. Czy taka miłość w ogóle istnieje? Czy ma szansę przetrwać pomimo sekretów, kłamstw, intryg, w otoczeniu bilskich, którym nie w smak jest szczęście zakochanych, którym wydaje się, że wiedzą lepiej co jest dobre i odpowiednie dla innych.
Młodych ludzi, Jima i Jennifer połączyło głębokie uczucie lecz pewne wydarzenia i otaczający...

Subtelny romans z piękna scenerią w tle... Dość przewidywalnie, jak to zwykle w takich powieściach bywa, ale urokliwe miejsce akcji i proste, nieskomplikowane dialogi powodują, że czyta się szybko i z poczuciem sympatii do bohaterów :-) dla tych, którzy chcą czegoś lekkiego w celu chwilowego oderwania się od codzienności :-)

Rewelacyjna. Teoretycznie wydaje się że wszystko jest jasne , jednak w ostatnim rozdziale następuje zaskakujący zwrot akcji . Niespodziewalam się . Uwielbiam książki od których nie mogę się oderwać i ta właśnie do tych należy. Polecam !

Bardzo przyjemna i fascynująca książka. Fabuła dość ciekawa a cała powieść jest bardzo interesująca.
Polecam

Wciąga od pierwszych stron. Świętnie autorka łączy opowieść z przeszłości wraz z teraźniejszymi wydarzeniami. Bardzo mi się podobała.

„Dom nad jeziorem” Tasminy Perry, to trzecia książka autorki, którą przeczytałam. Dwie poprzednie bardzo mi się podobały, więc chętnie sięgnęłam po kolejną historię spod pióra pisarki.
Wzorem poprzednich książek akcja rozgrywa się dwutorowo, w przeszłości i współcześnie. Natomiast nie dotyczy różnych postaci, tylko tych samych bohaterów.
Jim i Jennifer poznają się podczas...

1935

Pomysł fabuły bardzo dobry, klimat w jakim osadzona była większa część książki - też magiczny, dużo momentów zaskoczenia ale jednak mnie nie porwało. Naprawdę, nie zaczarowała mnie ta książka, choć lubię takie magiczne opowieści, które mimo iż, są historią to wciąż trwają i mają możliwość dopełnienia się w teraźniejszości. Ale tu coś mi nie zagrało i szkoda...

Historia miłości dwojga nastolatków z tragedią w tle.Dwoje bohaterów i ich uczucie, które przetrwało 20 lat.
Pięknie napisana lekka książka na wakacje.

Jim oraz Jennifer, poznają się w Savannah w czasie wakacji.

Historia miłosna, której nie udaje się przetrwać tragedii, a w dorosłym życiu jej bohaterowie nie potrafią o niej zapomnieć. Nie układa im się w związkach, a niepowodzenia i trudności, które spotykają na swojej drodze, wiążą się z niespełnionymi marzeniami i zbyt wygórowanymi oczekiwaniami...

• 2019
  • E-book
  • Z biblioteki
  • Ebook
  • Legimi
  • 2021

Dodaj cytat z książki Dom nad jeziorem