Doktor Proktor i niemal ostatnie święta

Patronat LC
Jo Nesbø Cykl: Doktor Proktor (tom 5) literatura młodzieżowa 328 str.
Kan Doktor Proktor redde jula?
Iwona Zimnicka
Wydawnictwo Dolnośląskie
literatura młodzieżowa
literatura skandynawska dla dzieci doktor Proktor

Kan Doktor Proktor redde jula?
Iwona Zimnicka
Wydawnictwo Dolnośląskie
literatura młodzieżowa
literatura skandynawska dla dzieci doktor Proktor

Porównaj ceny i

profesjonalny jezyk literacki i zawila fabula

Niemal ostatnie święta ... brrr ... Nesbø odkrywa przed polskim narodem wielką tajemnicę ... Mikołaj 🎅 pochodzi z nadmorskiej miejscowości wprost z Polski ... ale że oprócz cudownych plaż, w Polsce cały czas groziły niezliczone niebezpieczeństwa, wojny, potyczki awanturniczego narodu, to postanowił się wynieść do spokojnej i nudnej Norwegii. W tym zimnym kraju Mikołaj w...

To już piąty tom tej serii, w której króluje humor, przygoda i absurd. Jeśli macie w domu miłośnika Doktora Proktora – nie zapomnijcie obdarować go przed świętami tą książką!

Nesbø ujawnia: mikołaj pochodzi z Polski!
Wiek 10+

Nesbø po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najbardziej utalentowanych uczniów Roalda Dahla.

czytaj dalej:

www.ksiazkawprezencie.pl/jo-nesbo-doktor-proktor-i-niemal-ostatnie-swieta-recenzja/

• Dla dzieci i młodzieży
  • 2019