Kup teraz - 7 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.99 zł

Doktor Proktor i niemal ostatnie święta

Patronat LC
Jo Nesbø Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Doktor Proktor (tom 5) literatura młodzieżowa
Kan Doktor Proktor redde jula?
Iwona Zimnicka
Wydawnictwo Dolnośląskie
literatura skandynawska dla dzieci doktor Proktor
Kan Doktor Proktor redde jula?
Doktor Proktor (tom 5)
literatura młodzieżowa
Iwona Zimnicka
literatura skandynawska dla dzieci doktor Proktor

to pierwsza moja przeczytana książka z tej serii, sięgnęłam po nią głównie po to, aby wprowadzić się w świąteczny klimat i udało się.

Czwarta książka z serii przeczytana przez młodego czytelnika (10 lat). Historia musiała być bardzo ciekawa, bo szybko sobie poradził z dojściem do ostatniej strony.
Sam pomysł ze trzeba ratować święta, bo ktoś sobie je zawłaszczył no wprost ~genialny. Emocjonująca pozycja.

Słabsza niż poprzednie albo moje dzieci już wyrosły - ale całą serię polecam dla ciekawych dzieciaków.

profesjonalny jezyk literacki i zawila fabula

Niemal ostatnie święta ... brrr ... Nesbø odkrywa przed polskim narodem wielką tajemnicę ... Mikołaj 🎅 pochodzi z nadmorskiej miejscowości wprost z Polski ... ale że oprócz cudownych plaż, w Polsce cały czas groziły niezliczone niebezpieczeństwa, wojny, potyczki awanturniczego narodu, to postanowił się wynieść do spokojnej i nudnej Norwegii. W tym zimnym kraju Mikołaj w...

1936

To już piąty tom tej serii, w której króluje humor, przygoda i absurd. Jeśli macie w domu miłośnika Doktora Proktora – nie zapomnijcie obdarować go przed świętami tą książką!

Nesbø ujawnia: mikołaj pochodzi z Polski!
Wiek 10+

Nesbø po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najbardziej utalentowanych uczniów Roalda Dahla.

czytaj dalej:

www.ksiazkawprezencie.pl/jo-nesbo-doktor-proktor-i-niemal-ostatnie-swieta-recenzja/

• 2020
  • Biblioteka