Słodkie cytryny

chrzescijanstwo Bog zycie zmagania emigracja autyzm Asperger Francja Anglia
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788363562021
chrzescijanstwo Bog zycie zmagania emigracja autyzm Asperger Francja Anglia

Trudne zycie na emigracji czasem daje odrobinę ciepła, czaem fortuna sypnie groszem. początkowo Kamili Magnus ze Szczebrzeszyna układało się życie po myśli. Miało doskonałe kwalifikacje do zajmowania się dziećmii lub osobami z niepełnosprawnością intelektualną. pojechała do Brukseli, gzie poznała dobrego ducha Gastona, któy roztoczył nad nią ojcowską opiekę. Poznała innych...

Książka warta przeczytania.

Początek książki mnie zaskoczył, ponieważ zapowiadał lekką, obyczajową książkę, zupełnie nie w stylu poprzednich książek autorki. Momentami zapominałam, że czytam właśnie jej książkę. Jednak gdy po czasie już nie było tak kolorowo.

Niewyobrażalne ile człowiek jest w stanie przeżyć i się nie poddać.

Niesamowita ksiazka, goraco polecam.

Dyskusje

• 2020
  • Powieść
  • Autyzm
  • Przeczytane w 2020
  • 2019
  • Szukam

Dodaj cytat z książki Słodkie cytryny