Mała księga mądrości Kubusia. Kubuś i Przyjaciele

Okładka książki Mała księga mądrości Kubusia. Kubuś i Przyjaciele Brittany Rubiano, Mike Wall
Okładka książki Mała księga mądrości Kubusia. Kubuś i Przyjaciele
Brittany RubianoMike Wall Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
literatura dziecięca
Egmont Polska
2018-08-22
2018-01-01
Adrianna Zabrzewska

Okładka książki Bajki 5 minut przed snem. Kraina Lodu John Edwards, Suzanne Francis, Calliope Glass, Megan Ilnitzki, Jessica Julius, Brittany Rubiano, Victoria Saxon
Bajki 5 minut ... John Edwards, Suzan...
Okładka książki Chłopiec, balonik i miś. Kubuś i Przyjaciele. Krzysiu, gdzie jesteś Brittany Rubiano, Mike Wall
Chłopiec, balo... Brittany Rubiano, M...

Mało tekstu, ale książka pięknie wydana.
Wzrusza jak zawsze, daje do myślenia.
Nie tylko dla dzieci!

Mało tekstu, ale książka pięknie wydana.
Wzrusza jak zawsze, daje do myślenia.
Nie tylko dla dzieci!

Pięknie wydana książka🥰 Idealna na prezent dla dziecka, dla dorosłego też🙂 Śliczne rysunki w środku.

Znajdziemy w niej złote myśli Kubusia i jego przyjaciół. Nie ma dużo tekstu, więc błyskawicznie się ją czyta.

Jest to zarówno piękne wydanie wizualnie, jak i jego wnętrze. To sprawia, że staje się dla nas czytelników czymś wyjątkowym nie tylko na jeden raz, ale z możliwością do wielokrotnego wracania. Naprawdę znajdziemy tutaj malutkie mądrości z takiej bajki, której nie da się nie kojarzyć nawet ze słyszenia. A genialne rysunki towarzyszące tymże mądrościom - są wprost cudowne. Bardzo fajny jest podział sentencji na różne kategorie. Polecam każdemu choć raz sięgnąć po tę czy inną książkę inspirowaną mądrościami bajkowymi, bo naprawdę po czasie to może ona dla nas nabrać innego znaczenia i dogłębnie trafić nas swoim jakże prostym przesłaniem. Jest to super dodatek nie tylko dla fanów Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Polecam dla małych jak i dużych czytelników.

No kto nie oglądał chociaż raz przygód misia o małym rozumku... "Mała księga mądrości Kubusia" to książka dla małych i dużych dzieci. Pięknie wydana z przecudnymi ilustracjami i barwionymi brzegami zawiera zbiór najcenniejszych Puchatkowych myśli. Książka może stać się prezentem dla milusińskich ale też jako prezent do kolekcji książek edycji specjalnej! Tak jest i u mnie, bo wiem... co Tygryski lubią najbardziej!😉

Może byłoby 7 gdyby nie taka ładna średnia ocen, którą szkoda psuć :) Pięknie wydana księga "mądrości", niektórych bardzo prostych. Coś dla fanów Kubusia Puchatka

,, Mała księga mądrości Kubusia z drobną pomocą jego przyjaciół '' to idealna książka , którą przeczytać można w parę minut , ale do cytatów warto według mnie wracać . Te mądrości życiowe to niby rzeczy , które wiemy i można pomyśleć , że to nic odkrywczego , ale wcale nie ma takie być . To zbiór cytatów z książek o Kubusiu i jego przyjaciołach z pięknymi jak narysowanymi i pokolorowanymi ilustracjami . Wszystko to jest wydane w moim zdaniem pięknie i nie tylko dla dzieci , a dla osób w różnym wieku . Można znaleźć mądrość na każdy dzień i okazję .

Kocham Kubusia i całą jego Przyjaciele ze Stumilowego Lasu.
Bo jak nie kochać. Każdy - Kłapouchy, Tygrys, Królik, Sowa Przemądrzała, Kangurzyca z Maleństwem, i Krzyś. ma coś specjalnego.

Kocham Kubusia i całą jego Przyjaciele ze Stumilowego Lasu.

"Mała księga mądrości Kubusia" to zbiór "złotych myśli" i pięknych cytatów znanych z opowieści o tym słynnym niedźwiadku i jego przyjaciołach.

Jest to książka do przeczytania z jednej strony w dosłownie kilka minut (każda strona to ilustracje i jedno-dwa zdania),a z drugiej strony - do regularnego powracania i kontemplowania tych mądrości. Z przyjemnością przypominałam sobie piękne słowa, które kojarzyłam z czasów czytania historii o Kubusiu. Z perspektywy dorosłej były chyba nawet jeszcze bardziej ociekające sentymentem i przyjemnym, wzruszającym ciepełkiem. Czytając rozpływa się serce. To naprawdę są słowa na każdą okazję i każdy dzień i zdecydowanie trafią do ogromnego grona czytelników.

Nie można też nie wspomnieć o absolutnie rewelacyjnym wydaniu książki. Wspaniałe ilustracje w klasycznym stylu to uczta dla oka, podziwiałam je z ogromną radością. A dla prawdziwych srok estetycznych dodatkowo wymalowane cudownie brzegi są wisienką na torcie wspaniałości.

Jestem absolutnie oczarowana i gorąco polecam - książka chwyci za serce i duszę treścią, a przy tym będzie doskonale się prezentować na półce :)

Ślicznie wydana wydmuszka. Gwiazdki za fakt, że moja córka uwielbia z niej wróżyć:' cytat na dziś..."

Kubuś Puchatek to moja ulubiona książka z dzieciństwa i z sentymentem do niej wracam. Książka ma piękne ilustracje i dużo życiowych cytatów. Jeden z nich mam już na tapecie w telefonie. Przeczytana w jeden dzień ale na pewno nie raz do niej wrócę.
Książka to dobry prezent dla miłośników mieszkańców Stumilowego lasu.

Książka to dobry prezent dla miłośników mieszkańców Stumilowego lasu.

• Dla dzieci
  • Współpraca

Brittany Rubiano Mała księga mądrości Kubusia. Kubuś i Przyjaciele Zobacz więcej