Coaching wart milion

Marcin KokoszkaKamila Rowińska Wydawnictwo: Rowińska Business Coaching biografia, autobiografia, pamiętnik
Rowińska Business Coaching
Kamila Rowińska Marcin Kokoszka Coaching wart milion coach dług RBC biznes
biografia, autobiografia, pamiętnik
Kamila Rowińska Marcin Kokoszka Coaching wart milion coach dług RBC biznes

Ciekawa, wciągająca opowieść młodego człowieka, dla którego, jak się okazuje, nie ma rzeczy niemożliwych, nawet w momencie największego kryzysu oraz merytoryczne wstawki coacha o systemie radzenia sobie z każdą z ciężkich sytuacji. Wiele cennych lekcji nie tylko dla osób które już wpadły w tarapaty (nie tylko finansowe!) ale również dla tych, którzy chcą tego uniknąć.

• Chcę w prezencie
  • E-book
  • Ebooki
  • Coaching
  • Idealna na prezent
  • 2018

Dodaj cytat z książki Coaching wart milion