Ao No Exorcist 20

Ao no Exorcist (tom 20)
komiksy
Aleksandra Kulińska
manga przygoda komedia dramat fantasy Shounen Nadprzyrodzone Akcja

Epicki tom. Szczególnie końcówka. Yukio znajduje się na granicy i nie wiem czy cieszy mnie to, czy może przeraża.

Na półkach: , , , ,

ŚWIĘTA, URODZINY, ŚLUB I DEMONY

Od pewnego czasu „Ao no Exorcist” wkroczyło w taką fazę, że nawet w spokojnych, rozrywkowych momentach, dzieją się wydarzenia tak ważne i wywracające wszystko do góry nogami, że czytelnik nie ma chwili na złapanie oddechu. Ale przecież dokładnie o to chodzi. I na tym właśnie opiera się dwudziesty tom serii, który rzuca bohaterów w wir akcji...

Kończyć w takim momencie powinno być surowo zabronione! Bałam się, że historia zaczyna podupadać, a tymczasem to była tylko cisza przed burzą.

• Manga
  • Mangi