Mistyk. Nocny galop

Stacy Gregg Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Klub w siodle (tom 1) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
2010-01-01
Wydawnictwo Dolnośląskie
Beletrystyka Dla Młodzieży (12-15 lat) konie jazda konna przygody
Klub w siodle (tom 1)
literatura młodzieżowa
Beletrystyka Dla Młodzieży (12-15 lat) konie jazda konna przygody

Seria jest cudowna:>
Szkoda, ze niestety przetłumaczono tylko 3/12 książek z tej serii T^T na prawdę wszystkim polecam!

Książka jest niesamowita!. Często trzyma w napięciu, cały czas coś się dzieję, postacie są wyraziste, w Mistyku się zauroczyłam. Książka idealna dla koniarzy i dla ludzi lubiących fantastykę. :)

Książka jest niesamowita! Ekscytująca i wzruszająca zarazem. Jest najciekawszą książką o koniach, którą kiedykolwiek czytałam. Postać bohaterki jest interesująca, przedstawiona w sposób, który sprawia, że przygody stają się w pewnym sensie także twoimi. Miłośniczki koni na pewno nie będą zawiedzione. Ja nie byłam. Moja mała siostra Emka, której czytam wieczorami też...

• Serie
  • ULUBIONE☺😂💚😘😍