Strzałka. Tajemniczy intruz

Stacy Gregg Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Klub w siodle (tom 2) literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
2010-01-01
Wydawnictwo Dolnośląskie
Klub w siodle (tom 2)
literatura młodzieżowa
2018-04-18

Książka fajna, lecz niektóre sytuacje się powtarzają ): Tom 1 był lepszy, ale ten też jest całkiem, całkiem

Szybki zwroty akcji, przygoda człowieka i konia napisana z pomysłem. Jedyna moja uwaga to to, że w pierwszej części tego cyklu kilka sytuacji było opisanych jeszcze raz :(. W zasadzie nie wiem dlaczego była taka konieczność, ale z drugiej strony Ci co czytali części nie po kolei mieli trochę jaśniej wyjaśnione o co toczy się akcja.

Issie po utracie swego ukochanego kucyka...

• ULUBIONE☺😂💚😘😍
  • 2013