Confess

Colleen Hoover literatura obyczajowa, romans 304 str.
2017-05-10

Otwarte
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Szokujące... i prawdziwe wyznania zwykłych ludzi!

24 Link do recenzji

Książka o przeznaczeniu. Nie da się oszukać swoich odczuć, zmusić żeby poczuć coś. Książka o przyciąganiu, napisana bez rozwlekania. mile spędzone popołudnie.

Nastolatka zachodzi w ciążę z umierającym chłopakiem. Dzieckiem ma opiekować się jej niedoszła teściowa. Ona tylko może go odwiedzać. Kiedy uzyskuje pewność finansową chce odzyskać synka ale ją szantażuje teściowa i szwagier.
Zakochuje się w młodym malarzu i chce z nim być ale to tylko pogarsza sprawę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wyjątkowa i nieprzewidywalna. Historia tak cudowna, że nie sposób się od niej oderwać. Uwielbiam w Hoover to, że z precyzją tworzy fabułę i uwypukla to, co w życiu najważniejsze, w każdej ze swoich powieści.

Piękna!!! Piękna!!! Piękna!!!
Zachwycająca!!! Wzruszająca!!!
Walka, miłość, determinacja, poświęcenie...
Dla mnie cudowna, od pierwszych stron!

Z książki na książkę coraz lepsza! Pani Hoover totalnie rozkochuje w sobie swoich czytelników i po każdej książce ma się ochotę na kolejną. Confess to jedna z jej lepszych powieści, którą miałam przyjemność przeczytać. Zaskakujące zwroty akcji, historia niezwykłej miłości, chwytająca za serce. Książka pokazuje, że warto wierzyć w przeznaczenie.

Gdybym nie przeczytała innych książek od Hoover ocena byłaby dużo wyższa. W porównaniu z innymi powieściami autorki, ta wypada po prostu "dobrze". Polecam ją natomiast jeszcze bardziej zalecam przeczytać trylogie "Hopeless", "coraz większy mrok", "too late", "maybe someday" i "november 9"

Królowa romansu zachwyca. To moje pierwsze zetknięcie z jej twórczością, jednak już doskonale rozumiem dlaczego wszyscy fani tego gatunku tak szaleją na jej punkcie!
Niesamowicie wciągająca historia, której scenariusz opiera się nie tylko na pięknym i cukierkowym romansie . W miłości często napotykamy przeszkody, które umacniają więź zakochanych, bądź wręcz przeciwnie -...

Do pewnej strony myślałam, że będzie słodko i cukierkowo bo przecież główna bohaterka poznała prawdziwe ciacho i jeszcze to przyciąganie między nimi, a jednak nic bardziej mylnego. Mieliśmy smutek, przemoc, napięcie seksualne, okropną prawie teściową, łzy i determinację. Mieliśmy ogromny konflikt rodzinny, tajemnice i brutalną przeszłość.

Mam wrażenie, że jedynym...

To już moja piąta powieść Colleen Hoover i zaczynam już widzieć pewne cechy charakterystyczne jej twórczości. To fajne uczucie. To tak jakby odkrywało się kolejne warstwy nowego znajomego. A to naprawdę fajna znajomość.

Colleen zaczyna z grubej rury. Bo co może być mocniejsze niż piękna nastoletnia miłość zakończona błyskawicznie przez śmieć? Co ma większą moc wyciskania...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po przeczytaniu fragmentu nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie książka wpadnie w moje ręce. I nie rozczarowałam się. Piekna i wciągająca opowieść przy której nie raz uroniłam łzę. Uwielbiam Colleen Hoover

Dyskusje

5 908