Cena altruizmu. George Price i poszukiwanie źródeł moralności

Oren Harman Wydawnictwo: Copernicus Center Press biografia, autobiografia, pamiętnik
The Price of Altruism: George Price and the Search for the Origins of Kindness
Tomasz Lanczewski
Copernicus Center Press
altruizm ateizm badania naukowe biografia chrześcijaństwo człowiek dobro empatia literatura faktu nauka naukowiec nawrócenie poszukiwanie sensu życia psychologia relacje międzyludzkie religia światopogląd
The Price of Altruism: George Price and the Search for the Origins of Kindness
biografia, autobiografia, pamiętnik