Julia i pytanie, czego chcą chłopcy

Franca Duvel Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Julia (tom 4) literatura młodzieżowa
Julia (tom 4)
literatura młodzieżowa
Anna Taraska-Pietrzak
Julia

Książka bardzo mnie się podobała. Akcja szybciutko leci, fajnie się to czyta i historia bardzo wciąga :D
Jestem niestety zawiedziona, ponieaż na Legimi nie ma kolejnych części:(
Ale to i tak bardzo polecam!
12+

1992

Opowieści o nastolatkach bywają dobrym sposobem na pokazanie pociechom, że inni również zmagają się z podobnymi problemami. Warto też samemu sięgnąć po takie książki i przypomnieć sobie, jak bardzo świat wydawał się zagmatwany, a postępowanie dorosłych dziwne i tajemnicze. Jedną z wielu interesujących pozycji jest cykl książek - pamiętników napisanych przez Francę Düwel,...

Nawet polubiłam główną bohaterkę (to jak z każdym przekrętem wpada w kłopoty) + tworzą sweet parkę razem z Benem, jednak chciałabym by ich wspólnych scen było nieco więcej.

Dyskusje

• Rok 2017
  • Młodzieżowe
  • Lovee
  • Legimi
  • Młodzieżówki
  • 2019r.
  • Przeczytane w 2021

Dodaj cytat z książki Julia i pytanie, czego chcą chłopcy