Julia i ósme niebo

literatura młodzieżowa
Anna Taraska-Pietrzak
Julia

1992

Opowieści o nastolatkach bywają dobrym sposobem na pokazanie pociechom, że inni również zmagają się z podobnymi problemami. Warto też samemu sięgnąć po takie książki i przypomnieć sobie, jak bardzo świat wydawał się zagmatwany, a postępowanie dorosłych dziwne i tajemnicze. Jedną z wielu interesujących pozycji jest cykl książek - pamiętników napisanych przez Francę Düwel,...

Dyskusje

• Lovee
  • Młodzieżówki
  • ? - 2019 ♥️
  • Romans
  • 2017
  • :\ Past
  • Rok 2017

Dodaj cytat z książki Julia i ósme niebo