Cztery pory miłości

Okładka książki Cztery pory miłości Beata Agopsowicz
Okładka książki Cztery pory miłości
Beata Agopsowicz Wydawnictwo: eSPe Seria: Opowieści z wiary literatura obyczajowa, romans
Opowieści z wiary
eSPe
2016-01-01
2016-01-01
miłość wiara bóg małżeństwo

To nie jest arcydzieło, ale nie o to chodzi w tej książce. Po prostu jest to historia o tym jak łatwo można zniszczyć małżeństwo, ale trudno je skleić na nowo. Można, jeśli się wierz i ufa Bogu.

Super opowieść jak naprawić małżeństwo.

Super opowieść jak naprawić małżeństwo.

Ta historia pokazuje, że jest Ktoś, kto pomaga nam znaleźć rozwiązanie z nawet najbardziej pogmatwanej życiowej historii. Poznajemy Asię i Marka w trudnym czasie dla ich małżeństwa. Codzienność, praca, zmęczenie i opieka nad dzieckiem, spowodowało że się od siebie oddali i każde z nich czuje się niedocenione i niezauważone. W życiu męża, pojawia się atrakcyjna koleżanka, a zazdrosna Asia nawiązuje bliższą relację, dawnym znajomym.
Czy z każdego życiowego zakrętu można wyjść obronną ręką?

Autorka stworzyła historię z życiowymi bohaterami u problemami, które nie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Każda trudność wymaga pracy i czasu, a całość nie zawsze jest prosta.

Ebook :) To jest kolejne spotkanie z książkami pani Beaty. Bardzo mi się podobała Miłość może przerwać nawet najtrudniejszy kryzys małżeński Jeśli Bóg i zaufanie jest w naszym życiu wszystko da się wyprostować i odzyskać Miłość Polecam :)

Polecam gorąco

Polecam gorąco

Opowieść o tym, że warto walczyć o miłość, małżeństwo ze wszystkich sił. Piękna książka, która iesie nadzieję, pocieszenie. Polecam!!!

Asia i Marek to młode małżeństwo, które
z pozoru powinno być szczęśliwe. W końcu mają siebie, dom nad głową pracę i uroczą córkę Karolcię👨‍👩‍👧. Nie wszystko jest jednak takie na jakie wygląda. Para z dnia na dzień oddala się od siebie. Wspólne rozmowy i posiłki są dla nich rzadkością. W dodatku na horyzoncie pojawiają się osoby, które mogą zburzyć ich małżeństwo.

W ostatnim czasie dla Marka najważniejsze jest odnoszenie sukcesów w pracy. W wyniku
czego rodzina schodzi na dalszy plan. Dodatkowo Sylwia-koleżanka z pracy, flirtuje
z mężczyzną i jawnie okazuje mu zainteresowanie. Asia z kolei odnawia kontakt z dawnym znajomym, który w przeszłości nie do końca zwracał na nią uwagi. Obecnie Piotr bardzo się zmienił i okazuje Asi wsparcie w trudnych chwilach.

Czy Marek zdoła zwalczyć pokusę? Czy praca i chwilowe przyjemności okażą się dla niego
ważniejsze niż rodzina?
Czy Asia zerwie kontakt z dawnym przyjacielem dla ratowania swojego małżeństwa?

,,Cztery pory miłości” to opowieść o życiu w małżeństwie, które nie zawsze jest takie jakie
być powinno. Są pory smutku, złości, ale także miłości, wybaczenia, odrodzenia.
Beata Agopsowicz na kartach swojej powieści w piękny sposób pokazuje czytelnikowi jak
ważna jest relacja z Bogiem, dzięki której życie ludzkie staje się bardziej wartościowe.
Bardzo ciekawy był również wątek Marka z ojcem, który pokazuje jak ważne jest
przebaczenie nie tylko dla osoby proszącej o wybaczenie, ale przede wszystkim dla osoby
wybaczającej. Poza tym nieoceniona była postać ks. Pawła, który jest dla bohaterów
kierownikiem duchowym, który nie narzuca swojej racji tylko z Bożą pomocą pomaga
człowiekowi rozwiązać nurtujące kwestie. Podsumowując, ,,Cztery pory miłości” to bardzo życiowa powieść, która dotyka fundamentalne życiowe problemy jednocześnie uświadamiając, że Bóg chce dla nas jak najlepiej i z Jego pomocą można przejść każdy życiowy kryzys.

Asia i Marek to młode małżeństwo, które

W...

Pierwsza powieść z serii „Opowieści z wiary”, która mnie po prostu zachwyciła. „Cztery pory miłości” to opowieść o kryzysie w małżeństwie Asi i Marka. Ukazuje jak Bóg (z pomocą powołanego przez niego człowieka – księdza Pawła) może rozpocząć zmiany w życiu dwojga (niegdyś) zakochanych ludzi. Autorka (Beata Agopsowicz) z niesamowitą głębią oddaje przyczyny kryzysu w związku, za który są odpowiedzialne obie strony. Ciekawe jest również spojrzenie na perspektywę „niech on/ona coś zrobi” – zmiana w relacji zaczyna się już wtedy, gdy jedna osoba zaczyna dawać, nie czekając na rewanż drugiej.
Warta przeczytania pozycja – nie tylko pozwalająca się zrelaksować, ale też pomyśleć nad stanem swojej relacji z ukochanym człowiekiem, mogącymi pojawić się w przyszłości problemami oraz ewentualnymi rozwiązaniami. Polecam. :)

Wzruszająca powieść o tym, że zawsze warto zawalczyć o miłość, choćby nawet się wydawało, że jej już nie ma.

Beata Agopsowicz jest autorką przepięknej książki wydanej przez wydawnictwo eSPe pt."Cztery pory miłości". Tytuł mnie porwał i stwierdziłam, że muszę ją przeczytać.

Małżeństwo Asi i Marka przechodzi trudny czas. Marek czuje, że pospieszył się z zakładaniem rodziny. Kiedy wszyscy jego znajomi ciągle się rozwijają i awansują, Marek bawi się w "rodzinę", przez co czuje, że w pracy nie idzie do przodu. Staje się zimny i rzuca się w wir pracy.
Nie sypia z żoną, nawet przestają rozmawiać.
Kiedy Asia widzi go z atrakcyjną koleżanką z pracy wie, że z ich małżeństwa nie ma już co zbierać. Co zrobi Asia, wybaczy zdradę, czy odejdzie? Jak potoczą się ich życia?

Chciałabym wam oświadczyć, że wzruszyłam się i płakałam w wielu momentach. "Cztery pory miłości" to piękna, mądra i wartościowa opowieść szczególnie dla małżeństw. Nie potrafiłam odłożyć książki i przeczytałam ją jednym tchem. Piękno tkwi w prostocie. Jeszcze nie spotkałam się z książką, przez którą płakałabym jak małe dziecko. Takie książki jak ta kształtują młode osoby.

Z chęcią powrócę jeszcze do tej opowieści i do innych książek tej autorki.

• 0 0💚CHCĘ PRZECZYTAĆ💚
  • PRZECZYTANE 2018
  • Do przemyślenia
  • Pozytywne emocje

Dodaj cytat z książki Cztery pory miłości