Rosnąc w siłę. Rozpoznanie. Zmagania. Rewolucja

Rising Strong
popularnonaukowa dziecięca
Michał Lipa
psychologia

To jest najwazniejsza ksiazka, jaka w zyciu przeczytalam. Ksiazka, mialam wrazenie, o mnie. Trafilam na nia w momencie, kiedy nie moglam odnalezc siebie, nie wiedzialam kim juz jestem,
Brene Brown sama siebie nazywa 'storyteller' , poniewaz swietnie opowiada anegdoty ze swojego zycia. Potrafilam sie wczuc w kazda opowiedziana historie i uwiezylam autorce, kiedy mowila, ze...

Badaczka wstydu pisze o metodach podnoszenia się z porażek i radzenia sobie ze wstydem, aby działać bardziej autentycznie, w zgodzie ze sobą. Książka pełna osobistych przykładów i poruszających historii na długo zapadających w pamięć. Unikalne połączenie podejścia badawczego i życiowych historii.

"Jesteśmy z natury rękodzielnikami. To, czego się uczymy, przenosimy z głów do serc za pośrednictwem rąk"
świetna książka, napisana ciepłym językiem - szczerze polecam

• Psychologia
  • Rozwój