Krwawa linia

Prószyński i S-ka
Bloodline
kryminał, sensacja, thriller
837180329X

Książka dość nudna ale na szczęście nie gruba i do poczytania na plaży czy w pociągu.Od połowy nabiera rozpędu i film na pewno trzymałby w napięciu.Potężna (upadająca) firma, piękne kobiety, piękne posiadłości, ekstremalne sporty.Można poczytać z włączoną wyobrażnią.

Bardzo ciekawa, wciągająca historia. Obyczaj i kryminał w jednym, zgrabnie skonstruowana i zaskakująca.

Przyznam się: książka mi się spodobała!
Ogólnie przyjemnie mi się ją czytało, ale uważam, że napchano do tak małej książeczki zbyt wielu bohaterów i zbyt wiele historii. Nie interesowała mnie historia rodziny. Wolę, jak niektóre fakty wychodzą na jaw w trakcie czytania, a prawie połowa książki to samo przedstawianie bohaterów, które mnie znudziło, choć przyjemnie mi się...

Kto jest fanem Sidneya Sheldona wie, ze jego ksiązki wciągaja. Tak jest i tym razem napewno sie nie zawiedziecie.
Ciagła akcja i to co sie tam dzieje nie pozwoli Wam odłozyc ksiązki na bok dopoki sie jej nie skonczy.Polecam:)

Po kolejnej powieści dalej uważam że Sidney Sheldon jest moim ulubionym autorem, szybka akcja pełna zwrotów akcji.Polecam

Kryminał dla wymagających. Książka opowiada o tym do czego zdolni są ludzie dla pieniędzy, jak nisko potrafią upaść. Dodatkowym plusem jest, że autor pozwala nam poznać tyle postaci tak dokładnie i wyrobić sobie opinię na ich temat. Czytałam w skupieniu do samego końca. Naprawdę warta polecenia!

Książka warta przeczytania. Akcja książki trzyma do ostatniej jej strony. Dobry kryminał. Jeżeli ktoś szuka burzliwych uniesień miłosnych to raczej nie ten gatunek książki. Treści nie nie będę opisywać bo od tego jest książka ale problematyka warta jest bu napisać coś na jej temat. Większość z nas ma jakieś marzenie, które chce zrealizować i odnieść sukces jako osoba...

Z rodziną najlepiej wychodzisz na obrazku - to motto przewodnie książki.

Tam, gdzie rządzi pieniądz zapomnij o łączących Cię więzach krwi, one przestają mieć znaczenie.
Elżbieta w dzieciństwie jest osobą skromną, stroniącą od tłumów, choć gdyby chciała, miałaby wszystko, co by zechciała. Jej jedynym marzeniem jest być blisko ojca, który od zawsze był bliżej pracy niż...

Jedno trzeba przyznać, książka trzyma w napięciu. Fabuła książki powinna zadowolić każdego czytelnika.

2035

Rewelacyjna historia, a właściwie to kilka historii różnych osób w różnych czasach. Jest nawet wątek osadzony w getcie w Krakowie.

To moja druga książka pana Sidney'a i już zaczynam się rozglądać za kolejnymi.

Polecam!

• Thriller/ Sensacja
  • Sidney Sheldon
  • Dawno temu
  • Kryminał
  • EpuB
  • 2001
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Krwawa linia