Kostka i Bruno. Szkolne przygody

Dominika Słomińska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura dziecięca
Burda Publishing Polska
bajki wychowajki bajki porady psycholog dzieci wychowanie rodziców
literatura dziecięca
2016-04-13
bajki wychowajki bajki porady psycholog dzieci wychowanie rodziców

Książka bardzo mnie zaskoczyła, na szczęście pozytywnie. To kilka historii Kostki i Bruna, którzy rozpoczynają przygodę ze szkołą. Opisane sytuacje dotyczą różnego rodzaju zagadnień i problemów. Każdy rozdział zakończony jest komentarzem dla rodziców. Pozycja godna polecenia. Jako mamie czytało mi się świetnie, córka zachwycona, to chyba najlepsza rekomendacja :)

Super opowiesci dla dzieci na przyklad na dobranoc, ucza, rozsmieszaja, wzruszaja, ostrzegaja. W kazdym rozdziale poruszany jest ciekawy problem - zagadnienie z zycia Kostki i Brunka oraz ich rodzin i przyjaciol. Czyta i slucha sie swietnie.

Doczekaliśmy się i przeczytaliśmy kolejne przygody Kostki i Bruna.

Dzięki tej książce można poruszyć kolejne ciekawe i ważne rozmowy z dzieckiem, do czego autorka zachęca pisząc, że..."uważna rozmowa to najwspanialsze narzędzie wychowawcze".

W tej książce Kostka i Bruno to uczniowie pierwszej klasy. Wraz z nimi przebrniemy przez kolejne istotne dylematy człowieka w tym...

Kolejna część przygód Kostki. Mojej córce bardzo się podobały historyjki. Napisane są prostym językiem, zrozumiałym dla dzieci. To mądre opowiadania, wzbudzają empatię, prowokują do rozmów z dzieckiem.
Bardzo podobały mi się porady dla rodziców.
Dobra pozycja nie tylko dla dzieci
Polecam - polecamy Obie z córką

• Z Adamem