Odsiecz Wiednia 1683

Okładka książki Odsiecz Wiednia 1683
Zdzisław Żygulski jun. Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Dzieje Narodu i Państwa Polskiego powieść historyczna
powieść historyczna
Dzieje Narodu i Państwa Polskiego
Krajowa Agencja Wydawnicza
1994-01-01
1994-01-01

więcej Więcej

To pozycja dla każdego, napisana bardzo przystępnym, ale też barwnym językiem. W sam raz dla laika, który z okazji rocznicy bitwy chce się dowiedzieć czegoś ponad wiadomości wyniesione z lekcji historii.
Na minus zapisuję brak precyzyjnego zestawienia sił oraz fakt, że samej bitwie poświęcono chyba za mało miejsca.

• Regał
  • Z historią w tle
  • Historia Polski
  • Wojny i wojskowość staropolska w XVI-XVII-XVIII wieku
  • Dzieje Narodu i Państwa Polskiego
  • Historia
  • Kupię, w prezencie też nie pogardzę

Dodaj cytat z książki Odsiecz Wiednia 1683