Komornik: Junior egzekutor

Michał Gołkowski Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Komornik Seria: Fantastyczna Fabryka fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
komornik opowiadanie fantastyka
Komornik
fantastyka, fantasy, science fiction
Fantastyczna Fabryka
komornik opowiadanie fantastyka

To tylko wprowadzenie do Komornika. 5/10 to adekwatna moim zdaniem ocena. Zaprezentowano lekki zarys fabularny...

jednak nie to, co główna seria...

odrobinę niedopracowane, jak na dodatek zachęcający - jak na tak krótki tekst, mogłoby się obyć bez powtórzeń. ale co ja będę mojego guru uczyć jak się pisze :)

historię w pełni docenią tylko ci, którzy już wiedzą, ile Zeka kosztowało polowanie na Jonasza. Dla pozostałych nie ma smaczku...

No cóż, nie każdemu chce się pobierać darmowy fragment. No to zróbmy taki fragment, próbkę. Dajmy nową okładkę i mamy reklamę powieści. A jak to będzie krótkie opowiadanie, które nie pojawi się w pełnej powieści?
Dorwałem się do tej próbki już po lekturze Komornika, więc nie wypowiem się, czy ta forma reklamy jest skuteczna. Ale jako dodatek, rozbudowa historii z kart...

Dziwne.

Jest to właściwie odrzut z Komornika.
Brzmi jak jeden z rozdziałów. W niemrawy sposób dowiadujemy się o jednej z akcji Ezekiela oraz o tym co dzieje się po jego pierwszej śmierci.

Trudno ocenić tak krótkie dzieło mające zachęcić do przeczytania pełnowymiarowej książki. Czy by mnie zachęciło? Nie wiem, bo przeczytałem to niejako na deser po dwóch częściach cyklu:)

Przeczytałem po lekturze Komornika, dlatego zrozumiałem treść. Jednak gdyby nie to, zapewne bym nie wiedział o co chodzi. Polecam te kilka stron opowiadania, ale po przeczytaniu Komornika.

Krótkie wprowadzenie do komornika

Świat "Komornika" w pigułce. Bardzo strawnej pigułce a jednocześnie bardzo dietetycznej - pozostawia po przeczytaniu chęć na więcej i żal, że tak szybko się skończyło. Typowa przystawka do dania głównego :) Jestem w trakcie czytania "Komornika", mam za sobą wstęp i kilkanaście dalszych stron, więc świat Junior egzekutora mam częściowo naświetlony i nie brakuje mi jego...

Myślałam, że czytam demo. Fabuła lekka i przyjemna, gdybym była facetem, pewnie zaraz bym kupiła "Komornika".

Dyskusje

• Ebook