Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 21.99 zł

Dotyk zła

Alex Kava Wydawnictwo: Edipresse, HarperCollins Cykl: Maggie O'Dell (tom 1) Seria: Z zimną krwią kryminał, sensacja, thriller
A Perfect Evil
2016-01-07
9788327620323
Z zimną krwią
seryjny morderca alex kava maggie o'dell

W Platte City zostaje zamordowany dziesięcioletni chłopiec. Zginął w taki sam sposób, jak dokonywał tego Ronald Jeffreys, który został stracony kilka miesięcy wcześniej. Jak to możliwe? Czyżby Jeffreys miał naśladowcę? A może morderca nadal jest na wolności?
Niedługo ginie kolejny chłopiec, a następny zostaje porwany. Kto może dokonywać tak makabrycznych zbrodni?
Trwa...

Świetna sensacja. Dobrze napisana, z wyrazistymi bohaterami. Świetna rozrywka, oderwanie od rzeczywistości i dreszczyk zbrodni.. Polecam

Super czytało mi się tę książkę nocami. Naprawdę trzymająca w napięciu lektura. Jeden z moich ulubionych kryminałów

Książka dobra, ogólnie mi się podobała i raczej mam zamiar przeczytać cały cykl z Agentką Maggie.

Fabuła co chwile próbuje wprowadzić w błąd, do końca nie było wiadomo kto jest winny a zakończenie również zaskakuje, nie tylko tożsamością zabójcy.

Zaczęłam czytać od Przedsmaku zła a z tego co wiem był pisany jako prequel i jedyny minus za to, ze autorka chyba nie do końca...

Ktoś zabija chłopców gdzieś w Stanach. Dziwne to o tle , o ile zabójca dzieci nie żyje przecież. Stracili go po procesie. Taki wyrok zapadł. To kto to robi? Jakiś naśladowca? Okaże się, bo śledztwo trawa. Prowadzi je nie tylko miejscowy szeryf Nick Morelli, ale też agentka FBI niejaka Maggie O'Dell. Zasłużona, odważna , ale jakaś taka mdła i omdlewająca. Nick natomiast...

Książkę poleciła mi siostra. Przeczytałam ją w 2dni co dla mnie jest dobrym czasem :D
Wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Z pewnością sięgnę po kolejne części.

Polecam. Wciągająca lektura, pełna zwrotów akcji. Na pewno sięgnę po kolejną pozycję tej pisarki.

Wspaniała książka. Jednak już po 50 stronach domyśliłam się kto jest rzekomym mordercą. Polubiłam postacie, ogólnie nie mam zaostrzeń do niczego. Książkę „pochłonęłam” szybko.

Książka idealna do rozpoczęcia przygody z kryminałami. Powieść w wielu momentach szokowała, ale niestety jako całość była bardzo przewidywalna. Właściwie od początku, zaraz po zapoznaniu się z postaciami wiedziałam, kto okaże się mordercą.
Podczas wybierania ofiar nie tylko kierował się życiem rodzinnym, ale również wyglądem chłopców, którzy przypominali mu jego samego z...

Mocna, trzymająca w napięciu historia. Delikatnie wpleciony wątek miłosny ubarwia całą historię. Polecam

6 431
    2 211