Papierowe serca

Anna Rojkowska
Dreams
literatura piękna
Anna Rojkowska

Wspaniała , piękna i wzruszająca książka na zimowe wieczory. Czytając , nie mogłem się oderwać od książki , gdyż bardzo mnie zafascynowała. Powieść jest jak dla mnie wzruszająca , pełna optymizmu a także wielu refleksji życiowych. Piękna książka o miłości oraz o spełnianiu marzeń.
Z całego serca polecam

Love Park to miejsce gdzie Walentynki trwają cały rok.
Abigail jest ambitną młodą kobietą, prowadzi własną firmę i ceni sobie niezależność.
Jedyne czego jej brakuje to prawdziwa miłość. A poważnych kandydatów jak na lekarstwo. A tutaj jak na złość wszyscy chcą wydać ją za mąż!
Pewnego dnia do miasteczka przybywa nowy lekarz, który pragnie zacząć z czystą kartką swoje życie....

Książka,może i nie jest porywająca ale bardzo fajna historia.Główna bohaterka nie wierzy w miłość dopóki sama jej nie doświadcza.Nie odbywa się to jednak tak jak zawsze sobie wyobrażała.Książka bardzo sentymentalna i romantyczna.

Na półkach: , , , ,

Bardzo ciepła i przyjemna opowieść na zimowe wieczory. Nie sądziłam że tak mnie wciągnie. Polecam każdemu kto chce spędzić miło czas i zapomnieć o codziennym szarym życiu

Niech wasze marzenia będą tak wielkie, żeby was przerażały, bo to, co najlepsze, jest po drugiej stronie strachu.

prawdziwe historie o miłości to te, które mają skazy, są pełne wybaczenia, bólu, radości, przeszkód i szczęścia. Wszystko to składa się na wspaniałą miłość.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Piękna, wzruszająca opowieść o dwojgu młodych ludzi, bardzo dobra fabuła, świetna akcja, trzymająca w dobrym napięciu lektura, ciekawi bohaterowie.
Z przyjemnością czytałam, wciąga bezgranicznie, przyjemna, lekka, cudowna książka.

Papierowe serca to rozgrzewająca serca opowieść o mieście pełnym miłości, w którym dwie zagubione osoby odnajdują swoje miejsce. Ciekawi bohaterowie, dobrze poprowadzona fabuła i lekki styl autorki sprawiły, że ta książka bardzo mi się spodobała. Jeśli szukacie czegoś lekkiego, wzruszającego, ale i dowcipnego to gorąco...

Fabuła mnie zaciekawiła, książkę szybko się czyta, chociaż postacie są przedstawione zbyt pobieżnie. Niemniej - dobra lektura na zimową chandrę, nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku ;)

Trochę naiwna, trochę wyidealizowana, trochę banalna. Przeczytałam, bo lubię kończyć, jak już zacznę. Nie porwała mnie jednak i pewnie za jakiś czas nawet nie będę pamiętać, o czym jest ta książka. Romantyczkom polecam, jako weekendową lekturę.

Rewelacyjna książka można się pośmiać
Polecam :)

Dyskusje

• 2016
  • Z biblioteki
  • 2017
  • 2017
  • 2018

Dodaj cytat z książki Papierowe serca