Papierowe serca

Dreams
2016-02-15
2016-02-15
Anna Rojkowska

Fajna, miło się czyta, czas miło spędzony z bohaterami powieści. I jak to mówią: przypadek rozwija historię. Nie inaczej było i tutaj Abigail prowadzi małą kawiarenkę i marzy jej się aby rozwinąć działalność. Ktoś jednak chce jej odkupić miejsce w którym kawiarenka się mieści. Dziewczyna przypadkiem znajduje listy na papierowych serduszkach pisane przez parę kochanków. Te serca sporo namieszają w życiu dziewczyny. Polecam

Dla mnie rewelacja! lubię książki które tak przyjemnie się czyta a do tego taka piękna historia. Super!

Fajny sposób na spędzenie walentynek, spróbuję wdrożyć w życie 😊
Sama historia znośna. Sympatyczni bohaterowie, z charakterem. Rezolutne staruszki, wkurzająca mamuśka. Lekko i przyjemnie się czyta, tylko bardziej na zimowe niż letnie wieczory.

Fajny sposób na spędzenie walentynek, spróbuję wdrożyć w życie 😊

Wspaniała , piękna i wzruszająca książka na zimowe wieczory. Czytając , nie mogłem się oderwać od książki , gdyż bardzo mnie zafascynowała. Powieść jest jak dla mnie wzruszająca , pełna optymizmu a także wielu refleksji życiowych. Piękna książka o miłości oraz o spełnianiu marzeń.
Z całego serca polecam

Z całego serca polecam

Love Park to miejsce gdzie Walentynki trwają cały rok.
Abigail jest ambitną młodą kobietą, prowadzi własną firmę i ceni sobie niezależność.
Jedyne czego jej brakuje to prawdziwa miłość. A poważnych kandydatów jak na lekarstwo. A tutaj jak na złość wszyscy chcą wydać ją za mąż!
Pewnego dnia do miasteczka przybywa nowy lekarz, który pragnie zacząć z czystą kartką swoje życie. Jego praktyka może zagrozić sklepowi Abigail. Czy ta dwójka znajdzie wspólny język i czym są tytułowe papierowe serca ?

Książka przyjemna w odbiorze, pełna ciepła i przemyśleń. Fragmentami miałam wrażenie że czytam o sobie :D Pomysł z papierowymi sercami mega. Główna bohaterka jest bardzo prawdziwa, a problemy są na prawdę życiowe. Miła książka na ostatnie wieczory wakacji. Polecam :)

Love Park to miejsce gdzie Walentynki trwają cały rok.

Książka,może i nie jest porywająca ale bardzo fajna historia.Główna bohaterka nie wierzy w miłość dopóki sama jej nie doświadcza.Nie odbywa się to jednak tak jak zawsze sobie wyobrażała.Książka bardzo sentymentalna i romantyczna.

Bardzo ciepła i przyjemna opowieść na zimowe wieczory. Nie sądziłam że tak mnie wciągnie. Polecam każdemu kto chce spędzić miło czas i zapomnieć o codziennym szarym życiu

Niech wasze marzenia będą tak wielkie, żeby was przerażały, bo to, co najlepsze, jest po drugiej stronie strachu.

prawdziwe historie o miłości to te, które mają skazy, są pełne wybaczenia, bólu, radości, przeszkód i szczęścia. Wszystko to składa się na wspaniałą miłość.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna, wzruszająca opowieść o dwojgu młodych ludzi, bardzo dobra fabuła, świetna akcja, trzymająca w dobrym napięciu lektura, ciekawi bohaterowie.
Z przyjemnością czytałam, wciąga bezgranicznie, przyjemna, lekka, cudowna książka.

Ja osobiście się w niej zakochałam :D Nie jest to może arcydzieło, ale bardzo wciągnęła mnie ta historia. Romantyczno-obyczajowa książka, którą lekko, przyjemnie, szybko a nawet z humorem się czyta. Polecam :)

• 2016
  • 2017
  • 2017

Dodaj cytat z książki Papierowe serca