Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy

Okładka książki Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy Christa Gugler
Okładka książki Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy
Christa Gugler Wydawnictwo: poradniki
poradniki

Okładka książki A może nie ma się czego bać? Jak zamienić lęk w ciekawość Dagny Kurdwanowska, Leszek Mellibruda
A może nie ma ... Dagny Kurdwanowska,...
Okładka książki Kreatywni. I masz pomysł na wszystko Carolyn Gregoire, Scott Barry Kaufman
Kreatywni. I m... Carolyn Gregoire, S...
Okładka książki Toksyczny partner. Jak uwolnić się z niezdrowej relacji Susan Forward, Donna Frazier
Toksyczny part... Susan Forward, Donn...

Na chwilę obecną nie powiem nic o efektach , ale książka mnie zachęciła do pewnych zmian. Ćwiczeń mamy tu mało , za to jest długi wstęp autorki , jednak książka ma coś w sobie. Przejrzysta, holistyczna, ładnie wydana, warta uwagi.

Nie sądziłam, że kiedyś dorobię się zakwasów twarzy😂. A jednak! Dzięki zbiorowi ćwiczeń opisanych przez Christę Gugler pierwszy raz w życiu doświadczyłam tego uczucia w tak intensywny sposób. Do tej pory zdarzały mi się co najwyżej lekko bolące policzki po seriach paragelicznego śmiechu😅

Zbliżające się wielkimi krokami trzydzieste urodziny sprawiły, że zaczęłam spoglądać na swoje odbicie w lustrze krytycznym okiem. Zauważyłam, że z roku na rok moja twarz staje się coraz szczuplejsza, a jej pociągły kształt dodatkowo dodaje mi lat. Nie stać mnie na drogie zabiegi medycyny estetycznej, dlatego postanowiłam zainwestować w niskobudżetowy "Lifting bez skalpela".

Czy to działa?
Póki co ciężko na ten temat udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Cierpliwie ćwiczę trzy razy dziennie - zgodnie z zaleceniami autorki. Plan obejmuje dziesięciotygodniowy odbudowujący trening. Pierwsze 9 dni już za mną i wydaje mi się, że dostrzegam pierwsze nieśmiałe zmiany na lepsze. Kontur twarzy wygląda na wyraźniej zarysowany, gęstość skóry jakby minimalnie wzrosła. Część ćwiczeń jest dla mnie dosyć bolesna, ale tak chyba powinno być😂. Mam tylko nadzieję, że wykonuję je poprawnie i naprawdę się odmładzam zamiast niechcący się dodatkowo postarzać😂.

Książka jest cieniutka i zawiera mnóstwo pomocnych zdjęć. Napisana jest lekkim językiem, do połknięcia w całości w jeden wieczór. Pojawia się w niej także kilka przydatnych informacji na temat holistycznego podejścia do zdrowia m.in. o oczyszczającym organizm ssaniu oleju słonecznikowego, kąpielach w sodzie oczyszczonej, czy japońskim leczeniu dotykiem - jin shin jyutsu. Niestety to dane szczątkowe, jeśli któraś z opisywanych po krótce metod nas zainteresuje będziemy musieli zgłębić ją na własną rękę.

Czy warto sięgnąć po właśnie tę pozycję?
Co prawda to dopiero pierwsza książka tego typu z którą miałam styczność, ale jestem naprawdę jej lekturą przyjemnie zaskoczona. Nie ma tu wciskania kitu w stylu "odmłodniejesz o 30 lat w jeden weekend" i namawiania na zakup niesamowicie drogich kosmetyków o wątpliwym działaniu. Na dziś metodę Christy Gugler oceniam pozytywnie. Jeżeli wytrwam w ćwiczeniach to postaram się zaktualizować swoją opinię:). Wykonałam też zdjęcia twarzy na potrzeby przetestowania skuteczności przedstawionych ćwiczeń. Tak na własny użytek:D. W końcu głównie o efekty wizualne tutaj chodzi. Liczę na to, że za kilka tygodni moja skóra odwdzięczy mi się przyjemną jędrnością i promiennym blaskiem:D. Trzymajcie kciuki!

No to plum!
Wasza Złota Rybka;)

Każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać młodo, warto zadbać o skórę od wewnątrz :) Książka z praktycznymi ćwiczeniami mięśni twarzy

Twarz, jak całe ciało składa się z mięśni, a mięsnie można ćwiczyć! Polecam każdej osobie która chce poznać inne metody dbania o młody wygląd.

Cudowne doznanie. Uatrakcyjnia spojrzenie. Twarz wydaje się bardziej wyrazista. Pozwala śmielej patrzeć w przyszłość i planować kolejne wyzwania. Książka dla ambitnych i pięknych, czyli dla każdej niezwykłej kobiety.

Autorka zajmuje się rzeczywistymi przyczynami starzenia się i aktywnie zatrzymuje ten proces. Ma własne studio urody, prowadzi liczne kongresy i seminaria. Sama stosuje własne metody i testuje je na sobie od wielu lat. A książka idealnie opisuje metody i ćwiczenia, super!

Rozpisanie jakie czynniki wpływają na wygląd naszej twarzy, jakie ruchy wykonywać, żeby poprawić jej atrakcyjność i dodatkowe złote myśli odbiegające od głównego wątku rozważań. Napisane odpowiedzialnie.

• Poradniki
  • W domowej biblioteczce
  • _PAPIER
  • Uroda/Kuchnia/Zdrowie

Dodaj cytat z książki Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy