Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.36 zł do 22.95 zł

Novae Res
Komedia romantyczna singielka przyjaciel namietnosc
literatura piękna
Komedia romantyczna singielka przyjaciel namietnosc

Kontynuacja książki Dysonanse i harmonie. Jak zawsze nie zawiódł mnie humor bohaterów i zabawne sytuacje 😁 dziękuję i proszę o więcej 🤩

1950

Przewidywalna, spodziewałam się większej dawki śmiechu ale jednak takie sobie czytadło.😉

Książka ma dużo śmiesznych elementów i dlatego jej nie odłożyłam, potrzebowałam się obśmiać jak norka... Ale treściowo kasy przewidywalna

Okładka zniechęcająca (a przynajmniej dla mnie) i potwierdzająca powiedzenie, żeby książki po okładce nie oceniać. Humor autorki trafił do mnie bardzo. Dwa razy popłakałam się ze śmiechu. I choćby dlatego warto przeczytać. Na chandrę idealna!

Lekka, ze sporą dozą humoru. Można przeczytać w ramach rozrywki.

Pozytywna książka, którą czyta się szybko.

Najlepszy lekarstwo na nudę i doła. Śmiałam się do łez. Niby normalna a taka fajna. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Czy ktoś może poszukuje uśmiechu na własnej twarzy? Książka „Rozum konta serce” Joanny Kupniewskiej śpieszy z pomocą i gwarantuje pozytywny nastrój do ostatniej strony. Lekka fabuła skupia się na tym, co zdaje się najpiękniejsze w prawdziwej miłości. W końcu to nie człowiek ma gonić za uczuciem, to jego serce powinno porwać tam, gdzie ciało nie ma dostępu. Nie wierzycie, że...

Anna jest kobietę niezależną. Choć czy w obecnych czasach jest to możliwe? Nawet ją trafia w końcu starzała Amora, choć stara się zapierać rękoma i nogami przed wkraczającą powoli i boleśnie w jej życie miłością. Czy czterdziestoletnia policjantka, która za nic ma związki, uczucia i przywiązanie, podda się jej? Co się stanie, gdy grom trafi podwójnie i za Anną latać będą...

Powieść dla mamusiek i zdesperowanych czterdziestolatek.

• 2019
  • 2016