Zanim znowu zabiję

Mariusz Czubaj Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Polski psychopata (tom 3) Seria: Mroczna Seria kryminał, sensacja, thriller
2015-05-06
2012-05-30
9788328020542
W.A.B.
literatura polska
Polski psychopata (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
2015-05-06
9788328020542
Mroczna Seria
literatura polska

Kryminał i piłka nożna to bardzo ciekawe połączenie. Co dzieje się w świecie footballu? Jaki przekręty można tam odkryć? Okazuje się, że bardzo mroczne. Powieść jest tajemnicza, zawiła (choć nie za bardzo, można się nie zgubić) i interesująca. Historia samobójczej śmierci byłego piłkarza bardzo mnie wciągnęła, chciałam jak najszybciej dowiedzieć się, kto i dlaczego. Nie...

Kolejna powieść z komisarzem Rudolfem Heinzem na pozimie dwóch pierwszych z tej serii tzn. można przeczytać ale szału nie ma. Wysłuchałem audiobooka w interpretacji Leszka Filipowicza. Lektor swoim głosem zmienił komisarza policji w kolesia z piwnego baru.

Wróciłem do Hainza. Jak już pisałem, przypadł mi do gustu ten cykl Mariusza Czubaja. Dodatkowym smaczkiem dla mnie w tej książce jest to, że autor nawiązał do piłki nożnej, za co zawsze duży plus ode mnie – zdeklarowanego fanatyka tego sportu :-)
Nie będę się rozpisywał, szybko wciągnąłem się w historię i z zaciekawieniem śledziłem losy bohaterów.
To się po prostu dobrze...

Zaliczony kolejny kryminał Mariusza Czubaja z profilerem Heinzem w głównej roli. Dobry kryminał z odpowiednio zawikłaną akcją, głównym bohaterem do zaakceptowania, przyjemną plejadą bohaterów (moja ulubiona - gotycka Jolka), o odpowiednio nonszalanckim stosunku do życia, zaangażowanych śledczych o powikłanych historiach życiowych (w sumie żona Colomby miała swój urok, ale...

Polubiłam bohatera, z każdą książką jest coraz lepiej. sięgam po czwartą książkę

Chyba nie mam się do czego przyczepić. Ciekawie wykreowani bohaterowie, akcja, która toczy się nie za szybko i nie za wolno to moim zdaniem największe plusy. Wszystko jest logiczne, a jednak zaskakujące. Naprawdę przyjemnie się czyta.

To już kolejna część cyklu z komisarzem Heinzem i z tomu na tom cykl ten coraz bardziej mi się podoba." Zanim znowu zabiję " to jak dotąd chyba jedna z najlepszych części, wielowątkowa, bardzo dynamiczna i przede wszystkim bardzo ciekawa,autor od poczatku potrafi wciągnąć w wir wydarzeń, a dzieje się tu naprawdę sporo. W tym kryminale jest wszystko to co lubię, mrok,rowne...

Kolejne spotkanie z Heinzem i jak zawsze miło spędzony czastym razem kręcimy się wokół  piłki nożnej,której komisarz ni znosi. Jak zawsze jest akcja, nowe wątki wynikające zesprawy. Jak zawsze trzyma do końca w napięciu.

Mało znane a na prawdę fajne książki, polecam. Posiadam wszystkie książki z tej serii.

Jest to moja pierwsza książka z Rudolfem Heinzem i z przykrością muszę stwierdzić, że pomimo genialnie wykreowanego głównego bohatera przeczytanie jej do końca było dla mnie dużym wyzwaniem. Bardzo dobrze przygotowany scenariusz, sporo zwrotów akcji, pieczołowicie odwzorowane polskie realia ale miejscami wkradają się wątki jak dla mnie trochę zbyt zagmatwane i trudne w...

Dyskusje

• 2018