Falling for my Best Friend's Brother

Okładka książki Falling for my Best Friend's Brother
J.S. Cooper Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: One Night Stand (tom 2) literatura piękna
literatura piękna
2015-02-28
angielski

Okładka książki Falling for the Billionaire Helen Cooper, J.S. Cooper
Ocena 4,8
Falling for th... Helen Cooper, J.S. ...
Okładka książki Seducing My Assistant Helen Cooper, J.S. Cooper
Ocena 6,0
Seducing My As... Helen Cooper, J.S. ...
Okładka książki Seducing My Assistant Helen Cooper, J.S. Cooper
Ocena 6,0
Seducing My As... Helen Cooper, J.S. ...

Nie lolecam

Nie lolecam

W porównaniu do części pierwszej tragedia. Bardzo mnie rozczarowało. Przez całą książkę widzimy skrzywionego i złego Aidena oraz Alice, która tylko wzdycha do niego i wspomina wszystkie spędzone chwile. Mdłe i bez wyrazu.

2050

Dwie szalone infantylne przyjaciółki. Jeden gorący starszy brat i mnóstwo chichotów. Alice lat 22 i Liv są najlepszymi przyjaciółmi od zawsze. Liv ma starszego brata Adiena w którym Alice się podkochuje odkąd skończyła 10 lat. On jest seksowny, czarujący i niesamowicie wspaniały. I to wszystko . Nie przeczytała bym ponowie szkoda czasu.

ogolnie spoko, jak dla nie zbyt szybko i powierzchownie opisana akcja.

ogolnie spoko, jak dla nie zbyt szybko i powierzchownie opisana akcja.

To było tak złe, że aż śmieszne. Płakałam ze śmiechu z zażenowania... Ja nie wiem co autorka ćpała przy pisaniu. Są dwie opcje albo autorka chciała ponabijać się z gatunku, albo naprawdę się jej to podobało. Pierwsza opcja jest dla mnie lepsza do przyjęcia niż ta druga.

Książka lepsza od poprzedniej części. Z pomysłów wariatek nie można przestać się śmiać, zemsta chłopaków słodka, jednak plemniki zawsze trzymają się razem :-).

Już pierwsza część była kiepska, ale ja niestety myślałam, że druga może będzie ciut lepsza. Szkoda czasu, bardzo nie polecam.

Ta książka jest po prostu zabawna i to w dobry i zły sposób.
Aha i swoją drogą we wszystkich książkach tej autorki po za "Rhett" główni bohaterowie są od siebie dużo starsi.
I NIE DO KOŃCA ROZUMIEM CO TO MA NA CELU, W SZCZEGÓLNOŚCI W TEJ KSIĄŻCE.

Ta książka jest po prostu zabawna i to w dobry i zły sposób.
I NIE DO KOŃCA ROZUMIEM CO TO MA NA CELU, W SZCZEGÓLNOŚCI W TEJ KSIĄŻCE.

Aiden. Seksowny, przystojny, inteligentny, wysportowany - jednym słowem ideał. Alice, młodsza od niego o kilka lat najlepsza przyjaciółka jego siostry. I to nie jest tu tak, że to romans potajemny. Tutaj jego siostra spiskuje z Alice by go usidlić, bo Alice jest idealną kandydatką na bratową. Obie wymyśłały intrygi jak zdobyć faceta, co nie było zbyt mądre. Ale panowie w tej książce pokazali pazurki i wymyślili odwet by pokazać im, że to wcale nie jest zabawne. Szkoła nie poszła na marne i Alice zmieniła swoje postępowanie.

Książka bardzo zabawna, i choć wiele z Was pisze że książka infantylna itp, to prawda jest taka, że dziewczyny dostały za swoje i w tym cały urok książki.

Swietnie się bawiłam czytając. Kiązka nie za długa, w sam raz na jeden wieczór.

II część serii, która nie powinna się w ogóle zacząć, przeczytana tylko dlatego, że opis książki znaleziony w internecie jest o niebo ciekawszy niż jej wnętrze. Zdań, które nie zawierały słów "Och" jest tak mało, że zaczynam się zastanawiać, czy to autorka miała tak ubogi słownik czy tłumacz dał ciała.

Dodaj cytat z książki Falling for my Best Friend's Brother