Nie zabijaj mnie, kochanie

Danka Braun
literatura piękna 312 str.
Prozami
literatura piękna

Prozami
literatura piękna

Kup książkę

Na półkach: , , , , , ,

Świetna lektura z niezwykłą fabułą,bardzo ciekawą,akcja nabiera szybkiego tempa i buduje napięcie ta książka kryminalna.
Znakomicie się czyta.Danka Braun napisała wspaniale swą książkę.

Cztery gwiazdki, czyli „może być”.
Zaletą książki jest w miarę ciepła atmosfera, istnienie związków trwałych i pełnych miłości, a nie samych przesyconych goryczą i nienawiścią rozwodników i alkoholików - jak to bywa często u rodzimych autorów.
Książka jest w zasadzie powieścią typu „romans”, z wątkiem kryminalno - sensacyjnym w tle. Wątek kryminalno - sensacyjny pełni rolę...

Bardzo fajna lekka historia rodzinna z kryminałem w tle.

Mile mnie zaskoczyła, przeczytana jednym tchem. W wątek kryminalny wpleciony romans. Do końca nie wiadomo kto jest mordercą. Jedna z trzech niezależnych historii o rodzinie Orłowskich.
...
W wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska - emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci...

Książka trzyma w napięciu do samego końca. Choć w połowie wydawało mi się, że wiem kto zabił, to zakończenie mnie zaskoczyło. A kto zabił? Osoba, którą najmniej wszyscy podejrzewali.
Dobrze napisana książka, wciąga od pierwszej do ostatniej strony. To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale na pewno nie ostatnie.

wątek kryminalny prawie ok ale to połączenie z romansem coś mi się nie widzi

To było tak słabe, że boli.

Ciekawie poprowadzona akcja, świetnie poplątane losy nowych i "starych" bohaterów i to co lubię najbardziej ten dreszczyk emocji trzymający w napięciu...kto jest zabójcą...

Sięgnęłam po tą książkę wyłącznie dlatego ze zafascynowała mnie jej okładka. I to był strzał w dziesiątkę.
Budzi ona tajemniczość, wyostrza zmysły i przenosi nas do świata bohaterów by przeobrazić nas w jednego z nich.
Jedynym minusem jaki odczułam to to ze słowa mordercy były w książce porozrzucane po każdej jednorazowej sytuacji i ciężko było je z kimś utożsamić.
Choć...

Dyskusje