Kiedy jesteś przy mnie

Okładka książki Kiedy jesteś przy mnie Sandi Lynn
Okładka książki Kiedy jesteś przy mnie
Sandi Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość Milionera (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Miłość Milionera (tom 2)
When I Lie With You
Amber
2015-04-28
2015-04-28
2014-06-04
Ewa Ratajczyk, Maja Rumianowska
milioner miłość seks opieka romans szczęście

Czytam, czytam i w pewnym momencie się orientuję że czytam trochę z przymusu...bo skoro zaczęłam to pasuje doczytać do końca...bez rewelacji

Jeśli ktoś chce uciec do słodkości to ta część się na to nada. Przyjemnie i szybko się czyta, w sam raz na chwilę wytchnienia i zatracenia się w miłości.

Uwielbiam!

Uwielbiam!

super

super

Pierwsza część bardzo mi się spodobała, więc od razu zabrałam się za drugą.
Czyta się szybko.
I, chociaż spodziewałam się czegoś dobrego po poprzedniej książce, to się lekko rozczarowałam.
Opowieść jest fajna, ale przesłodzona. Opisy są nadzwyczaj nierealne. Zalatuje mi harlequinami, a tego nie lubię.
Stąd moja ocena, tylko 5/10.

Pierwsza część bardzo mi się spodobała, więc od razu zabrałam się za drugą.
Czyta się szybko.
Stąd moja ocena, tylko 5/10.

Jeny jaki gniot.. 1 część była słaba ale 2 porażka, przesłodzona i po prostu nudna..

Dobra historia.

Dobra historia.

SŁODKO, MDŁAWO, CUKIERKOWO
dużo sexu, dużo słów kocham Cię, przepraszam i dramat w tle.....
Książka przeciętna. Niektóre epizody ciekawe, ale nie na tyle żeby zmienić moją opinię o tej serii. Typowy romans z happy endem.
Nie jest to książka o której myśli się nadal po przeczytaniu.
Główna bohaterka nudna i bez ambicji. Poza płaczem i awanturami nie zaskakuje czytelnika niczym.
Ian typowy milioner z ciężkim dzieciństwem.
Najgorsza powieść tej autorki.

SŁODKO, MDŁAWO, CUKIERKOWO
dużo sexu, dużo słów kocham Cię, przepraszam i dramat w tle.....
Nie jest to książka o której myśli się nadal po przeczytaniu.

Miałam drugi tom , więc go przeczytałam.Troszkę lepszy od pierwszego , ale oby dwie książki bardzo słabe.Nie moglam przebrnąć do końca.Parodia. Nic się nie dzieje, kłótnia i seks, szczęśliwe zakończenie, schematycznie.

Spoko książka.

Spoko książka.