Nie oddam dzieci!

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Z życia wzięte (tom 3) Seria: Seria z czarnym kotem literatura piękna
Wydawnictwo Literackie
literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Tato, walcz o nas!

15 Link do recenzji

Super książka, jezeli chcemy oderwać się od rzeczywistości i trochę popłakać

To trzeba przeczytać!!

Wzruszająca, ciężko się oderwać.

Trochę smutna...ale czyta się szybko.Terminologia medyczna dziwna(?).

Cudowna! 😘

To książka z TYCH książek, które zostają w pamięci na bardzo, bardzo długo. Książka ukazuje tragedię rodziny po stracie, ból, bezradność, brak pomocy bliskich i wszystko co najgorsze od całej reszty ludzi. Książka wskazana z opakowaniem chusteczek.

Dramatyczna, wstrząsająca i do bólu prawdziwa historia, której nie da się zapomnieć i przeczytać bez husteczek pod ręką.

Łezka poleciała podczas czytania nie raz...

Wzruszająca książka,dająca do zastanowienia się nad swoim życiem.Pędzimy za karierą,praca najważniejsza ,a życie może się posypać z minuty na minutę.Kochajmy bliskich póki mamy ich blisko siebie.Nie obyło się bez łez.Polecam przeczytać.

Płakałam przy niej wiele razy. Ze smutku a także ze wzruszenia. Przeczytałam ją w moment nie mogąc się oderwać od czytania. Dla mnie to książka bardzo wartościowa pokazująca jak bardzo powinna być dla nas ważna nasza rodzina, bo w moment możemy kogoś z niej stracić.
Serdecznie polecam!

Dyskusje