Gdzie jest Fizia?

LTW
Kot choroba wędrówka powieść
literatura młodzieżowa
Kot choroba wędrówka powieść

Jedna z ulubionych książek moich dzieci. wzruszająca, ciepła z morałem a przy tym trzymająca w napięciu

2028

Trochę nierealna opowieść o kotce, która z kochającego Domu pod Trzema Sosnami wyruszyła do pobliskiej Warszawy, abo odszukać chorą na raka dziewczynkę. Fizia przeżywa różne przygody. Ulega wypadkowi. Gdy jest już prawie u celu - trafia do Wrocławia.

W Domu pod Trzema Sosnami mieszka jeszcze druga kotka Kropka i dwie suczki. No i ludzie.
Narratorem tej książki jest kotka...

• 2015
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Fizia?