Gdzie jest Fizia?

Okładka książki Gdzie jest Fizia?
Grzegorz J. Korwin-Szymanowski Wydawnictwo: LTW literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
LTW
2014-01-01
2014-01-01
Kot choroba wędrówka powieść

Okładka książki Tato, czy Bóg istnieje? Malwa Kocot, Grzegorz J. Korwin-Szymanowski
Ocena 8,0
Tato, czy Bóg ... Malwa Kocot, Grzego...

Jedna z ulubionych książek moich dzieci. wzruszająca, ciepła z morałem a przy tym trzymająca w napięciu

Trochę nierealna opowieść o kotce, która z kochającego Domu pod Trzema Sosnami wyruszyła do pobliskiej Warszawy, abo odszukać chorą na raka dziewczynkę. Fizia przeżywa różne przygody. Ulega wypadkowi. Gdy jest już prawie u celu - trafia do Wrocławia.

W Domu pod Trzema Sosnami mieszka jeszcze druga kotka Kropka i dwie suczki. No i ludzie.
Narratorem tej książki jest kotka...

• 2015

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Fizia?