Kup teraz - 10 ofert w cenie od 3.28 zł do 30.00 zł

Romans wszech czasów

Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Przygody Joanny (tom 6) Seria: Królowa Polskiego Kryminału kryminał, sensacja, thriller
2015-02-13
kryminał, sensacja, thriller
2015-02-13
Królowa Polskiego Kryminału
romans kryminał morze zabytki Chmielewska

Literatura "lekka, łatwa i przyjemna". Moja naj... Joanny Chmielewskiej. Pierwsze czytane razy śmiałam się głośno. To była moja terapia humorem gdy coś szło nie tak. Bywała fajnym pomostem do objęć Orfeusza :) Nadal uwielbiam styl pisania tej autorki, choć powoli coraz bardziej staje się on jedyny w swoim rodzaju.

Jedna z moich ulubionych książek Pani Joanny

Od czasu do czasu czuję potrzebę powrotu do przeszłości. Joanna czy Joe Alex nadają się do tego wyśmienicie. W tym wypadku nie tyle z powodu kryminału, ile dla monologów, dialogów i humoru. Trochę ciężko potem przełknąć współczesnych naśladowców, a właśnie mam taki zamiar...

Niestety mnie książka nie zachwyciła. Sama fabuła dosyć ciekawa, autorka jak zwykle wykazała się pomysłowością, aczkolwiek dla mnie zbyt dużo monologów, zbyt mało dialogu. Mimo wszystko lekko się czytało.

Wymarzeniec ;-) to słowo zagościło od tej książki, przeczytanej wiele lat temu, w moim osobistym słowniku. W innym kontekście niż u Chmielewskiej.
Wspaniałe poczucie humoru, świetny język, dużo emocji, akcji oraz wciągająca atmosfera, nic oczywistego tak do końca to każda z książek tej autorki. Tę czytałam w wieku nastoletnim gdzie romanse były bardzo ważne może stąd moje...

Jedna z ulubionych, dialog z kurami jest kultowy. Polecam 😁

Jest to moja pierwsza książka Pani Joanny Chmielewskiej, ale jakże udana.
Joanna główna bohaterka jest tak zakręcona jak słoik na zimę, mało tego posiada ogromy dar do komplikowania sobie życia, a te jej teksy rozkładają nas na łopatki.
Wciągająca powieść obyczajowa, z zaskakującymi wątkami sensacyjnymi. Mamy tu wszystko przygodę, zagadkę do rozwiązania a przede...

Jak zawsze krolowa, aczkolwiek romans wszechczasow nie bawi tak, jak inne dziela tej autorki. Moze z powodu braku trupa?

Tym razem historia o miłości w wersji komediowej, na wesoło. "Romans wszech czasów" to genialnie napisana historia o tym, że ukochany nie zawsze okazuje się tym, za kogo ma go zaślepiona namiętnym uczuciem zakochana kobieta. Jedna z najlepszych książek Joanny Chmielewskiej.

Fabuła / 8
Zwroty akcji / 8