Dziedzictwo marzeń

Norma Martyn Wydawnictwo: Atlantis Seria: Klasyka Romansu [Atlantis] literatura obyczajowa, romans
The Dreamtime Legacy
literatura obyczajowa, romans
Dorota Malinowska-Grupińska
Klasyka Romansu [Atlantis]
klasyczny romans historyczny kolonializm

Bardzo dobra książka,ciężko się od niej oderwać. Polecam miłośnikom czasów kolonializmu i gorączki złota. Sięgam po drugi tom, bo jestem ciekawa dalszych losów bohaterów ;-)

Wspaniała książka, Jenny super bohaterka, radząca sobie z życiem jak może. Tyle przeżyła w swoim młodym życiu, że wystarczyłoby na kilka życiorysów.Czytam , już kończę, drugi dzień, wczoraj do drugiej w nocy. Pięknie opisane losy kolonizatorów, tło historyczne, ale zero nudy, nie ma "smęcenia", wiele dramatów, śmierci, ale i miłość.
Książki są większego formatu niż zeszyty...

• Romans
  • Literatura "dorosła"
  • 2017
  • Biblioteka
  • USA
  • Romans
  • Posiadam-chcę przeczytać

Dodaj cytat z książki Dziedzictwo marzeń