How now, brown cow? A Course in the Pronunciation of English with Exercises and Dialogues

Mimi Ponsonby Wydawnictwo: Prentice Hall językoznawstwo, nauka o literaturze
Data 1. wydania:
angielski
Prentice Hall
językoznawstwo, nauka o literaturze
angielski

Na studiach filologicznych i wyższych szkołach pedagogicznych jeszcze niedawno była to obowiązkowa pozycja z zakresu fonetyki brytyjskiej odmiany języka angielskiego. Uwielbiam angielski humor jej dialogów i do dziś, po niemal dwudziestu latach, znam obszerne fragmenty wielu z nich na pamięć. "Krowa" była na moich studiach chyba najbardziej ciekawym podręcznikiem. Ale na...

2039

Na półkach: , , , ,

Najlepszy podręcznik do nauki Fonetyki (dźwięków) języka Angielskiego Brytyjskiego. Bardzo trudne do zdobycia, w oryginale w Polsce, ale mi się udało zdobyć oryginał pod Krakowem w Antykwariacie. Niestety kasety ani płyty CD nie można już nigdzie kupić, jakie jest rozwiązanie.

Książka jest wymagana na studiach z Anglistyki, więc można ją znaleźć w formie elektronicznej,...

• A1) -- ULUBIONE
  • A3) -- POSIADAM