Rodzinne gniazdo

Okładka książki Rodzinne gniazdo Nora Roberts
Okładka książki Rodzinne gniazdo
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Zamek Calhounów (tom 1) Seria: Harlequin Kolekcja literatura obyczajowa, romans
Zamek Calhounów (tom 1)
Harlequin Kolekcja
Courting Catherine
Harlequin
2001-01-01
2001-01-01
832380401X
Alina Patkowska
gniazdo emocje rodzina związek uczucia miłość romans

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Pierwszy tom jest o C.C. a nie o Amandzie, niestety ten opis nie zgadza się z treścią książki.
W pierwszy tomie poznajemy wszystkie cztery siostry i ich ciotkę Coco. Stoją one przed trudnym dylematem czy sprzedać swój dom czy może jakoś uda się go uratować.
Główną osobą, która chce kupić jest syn potentata hotelowego, który chce ten dom zamienić na hotel.
ALe już pierwszego dnia po przyjeździe do miasteczka poznaje C.C. i nic już nie będzie takie proste.
Książkę bardzo szybko się czyta, gdyż jest krótka, dosyć krótka. Jest bardzo ciekawa, ale przyznam się, że przy pierwszym czytaniu szybko ją odłożyłam. Ale potem wróciłam po kilku miesiącach i byłam z niej zadowolona.
Jest pięć tomów, każde takie same jest on i jedna z sióstr, jest szybka miłość i jakaś akcja która sprawi, że się będą kłócić, ale potem wrócą do siebie. Typowe romansidło

ALe już...

Nie sugerujcie się opisem książki na lubimyczytac. Książka jest o najmłodszej z czterech sióstr Catherinie.

Catherine Calhoun mieszka wraz z siostrami i ciotką Coco w rezydencji Towers w Bar Harbor. Niestety, z roku na rok, coraz trudniej utrzymać im posiadłość. Podejmują więc decyzję, że czas na sprzedaż rodzinnego zamku.
CC jest najmłodszą z sióstr. Ma też dość oryginalne zajęcie. Jest mechanikiem samochodowym. Pewnego dnia, w jej warsztacie, zjawia się bardzo przystojny, elegancki, młody mężczyzna. Jest nim Trenton St. James II. Owszem zepsuło mu się jego piękne BMW, ale nie to jest największym powodem niechęci CC do Trenta. Otóż to właśnie on chce kupić jej rodzinny dom! CC z miejsca zaczyna go nienawidzić! On jednak czuje ogromną sympatię do tej ubrudzonej smarem chłopczycy.
Ciotka Coco goszcząc Trentona w domu, liczy na to, że zakocha się on w jednej z dziewcząt i wtedy posiadłość ocaleje. Czy plan Coco się powiedzie? Czy wybranką młodego przedsiębiorcy będzie Catherine czy któraś z pozostałych sióstr?

Spokojna, relaksująca lektura. Zdecydowanie ta seria romansów autorki podoba mi się bardziej niż wcześniejsze. Widać, że z tomu na tom Nora Roberts więcej robi z treścią, trochę eksperymentuje, może uczy się wprowadzania czegoś niestandardowego. Przyjemna książka.

Ta jest o Catherine, nie o Amandzie.

Ta jest o Catherine, nie o Amandzie.

• Nora Roberts
  • Romans
  • 2015
  • Czytnik
  • Harlequin

Dodaj cytat z książki Rodzinne gniazdo