Opowieści Niesamowite nr 1 (5) 2013

więcej Więcej

Choć oprawa graficzna do zachwycających nie należy, a teksty są na tyle zróżnicowane, że nie wszystkie trafiły w mój gust... To szczerze polecam! Znalazłam tam kilka perełek, które na długo zostaną w mej pamięci. Pomysł na pismo także świetny: nie tylko opowiadania, ale i nowości wydawnicze, felietony czy przegląd ciekawych stron w sieci. Zdecydowanie warto sięgnąć!

Kolejna odsłona fantastycznego dwumiesięcznika - czuć progres, to dobrze. Brak słabych tekstów, dobrze świadczy o redakcji materiału. Przejrzysty, kieszonkowy format sprawia, że magazyn dobrze się czyta w każdych warunkach. Kańtoch wprowadza nas w ciekawy świat, który wydaje się znajomy i bliski - to, co w nas siedzi, choć nie zawsze chcemy o tym mówić. Kain prezentuje...

Świetny numer, praktycznie bez słabych tekstów. Zresztą nazwiska z okładki mówią same za siebie. Polecam każdemu, nie tylko zatwardziałym fanom horroru czy grozy.

• Czasopisma
  • Książki z którymi mieszkam