Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 22.40 zł

Szymek w krainie nudzimisiów

Rafał Klimczak Wydawnictwo: Skrzat Cykl: Nudzimisie (tom 4) Seria: Nudzimisie literatura dziecięca
Skrzat
dla dzieci opowiadania nudzimisie
Nudzimisie (tom 4)
literatura dziecięca
Nudzimisie
dla dzieci opowiadania nudzimisie

Nudzimisie to małe stworki, pojawiające się w naszym świecie, kiedy jakieś dziecko się nudzi. Zabawiają, rozśmieszają i czarują, by "odnudzić" malucha. Ale co się dzieje, gdy nudzi się Nudzimiś? Tego dowiecie się z powyższej książki.

Na półkach: , , , , ,

Kolejna samodzielnie przeczytaną książka przez mojego syna :) To już czwarta część serii O Nudzimisiach. Bardzo polecamy :)

tom 4.
Synek jak tylko pojawia się w bibliotece to prosi o kolejny tom Nudzimisiów, z emocji nie mówiąc zbyt zrozumiale dla osób postronnych (ma 4 lata). Wszystkie 4 tomy wywołują ogromną radość. Bardzo poloecam

Kolejny raz potwierdza się, że seria o nudzimisiach jest fantastyczna. Akcja, radość, charakterystyczni, mili bohaterowie, piekny język i przepiękne, staranne ilustracje. Sama z chęcią zasiadałam wieczorem z książką i przechodziłam wraz z Córką w ten magiczny i serdeczny świat. Bardzo polecam wszystkim dzieciom i ich rodzicom, albowiem jest w tej książce tyle ważnych dla...

Na półkach: , , , ,

Czy wasze dzieci czasem się nudzą? Głupie pytanie prawda? Ja już od mojego trzylatka słyszę: Mama, nudzi mi się, albo mama tu jest nudno.
Na szczęście znalazłam już genialny sposób na nudę! Siadamy wygodnie na kanapie i przenosimy się w świat…nudzimisiów. Radosnych stworzonek, które znajdą sposób na każdego małego marudera.
Szymek, bohater serii książeczek o Nudzimisiach...

Każde dziecko w pewnym momencie wkracza w taki etap, w którym zaczyna snuć się po domu bez celu i powtarzać w kółko "nudzi mi się...". Muszę przyznać, że nas także to dopadło. A ja już myślałam, że dzięki niezwykłej fantazji mojej córeczki i jej miliona pomysłów na minutę uda nam się go pominąć. Ale najwyraźniej jest to nie możliwe. I dlatego też staramy się, by ów...

• Dla dzieci
  • Książki 2018
  • Z Adamem
  • Ukochane, ulubione, z efektem WOW !
  • Czytane synkowi
  • Przeczytane z Tomkiem
  • Samodzielnie przeczytane przez mojego Syna :)

Dodaj cytat z książki Szymek w krainie nudzimisiów